TVD - NOVINKY

UPÍŘÍ DENÍKY - UPOUTÁVKA CZ (Nova)

31. května 2012 v 18:46 | LanQka
Tak, kdo se dnes díval? :D Já myslím, že k tomu dabingu snad není co dodávat...

Upíří Deníky od 31. května na Nově!

20. května 2012 v 14:23 | LanQka
Máme vynikající zprávu! Česká televizní stanice Nova začne od 31. května
(čtvrtek) vysílat seriál Upíří Deníky! Vysílací doba je 15:30, což nevím jak komu může vyhovovat.

Můžete počítat i s českým dabingem.

TVD News: Spoiler from TV Line about Damon!

17. května 2012 v 18:17 | LanQka
Jestliže si Elena vybrala Stefana, můžeme předpokládat, že si Damon najde v další sérii nový milostný zájem?

"Nikdy neříkej nikdy," odpovídá výkonná producentka Julie Plec. "V první části další série se budeme velmi věnovat tomu, co se stane s Elenou; co na to řekne každý z bratrů, co každý z nich udělá ve snaze pomoct Eleně se přes tuto situaci dostat a jaký to bude mít vliv na jejich vzájemné vztahy. O tom, jak náhle se vše trochu upokojí, ještě přemýšlíme."

The Vampire Diaries Season 3 Ratings

14. května 2012 v 19:12 | LanQka
Žebříček sledovanosti jednotlivých epizod třetí řady The Vampire Diaries. Nejlépe si vedla epizoda 3x08 "Ordinary People" (3x51 mil. diváků, rating v skupině 18-49 let 1,6). Naopak nejnižších čísel dosáhla překvapivě epizoda 3x19 "Heart of Darkness".

Vampire Diaries Season 3 Finale Posters

9. května 2012 v 16:52 | LanQka

imagebam.com imagebam.com

Spoiler from Julie Plec about "3x22 The Departed"

3. května 2012 v 19:03 | LanQka
Uk.tv.ign.com zveřejnil nějaký článek o The Vampire Diaries a finální epizody třetí série. Finále sezóny bude obsahovat záběry z minulosti Elenina života před počátkem první série, kterou popisuje Plec takto: "Malý 'skok' v čase se prolíná s příběhem celé epizody. Elena říká o jejím životě, že věci byly jednodušší a bez nadpřirozených věcí."

Fanoušci se také ptali, jak budou vzpomínky ve finální epizodě probíhat. "Ach, odhalíme něco o tom, jak velký tento případ [ve kterém Eleniny rodiče zemřeli] byl." řekla Plec "pokračuje to přesně tak, jak jem řekla před třemi lety. Byla to nehoda, konec příběhu. Bez vlivu nadpřirozeného charakteru. Takže tato epizoda není o objevování další vrstvy mytologie. Chceme skutečně vrhnout světlo na něco jiného, ​​co se stalo v té době, něco, co dříve nebylo ani v úvahu. Je to něco mnohem víc emocionálního, než pevné napětí."

Hollywoodlife: New Stills of Season 3 Finale!

1. května 2012 v 15:53 | LanQka
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

TVD 3x20 (Do Not Go Gentle) > 4 New Stills

1. května 2012 v 15:20 | LanQka

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

TVD 3x17 (Break On Through) > 2 New Stills

25. dubna 2012 v 17:03 | LanQka

imagebam.com imagebam.com

TVD 3x22 (The Departed) - BTS Photo of Nina Dobrev!

25. dubna 2012 v 15:41 | LanQka

imagebam.com

TVD 3x20 (Do Not Go Gentle) > New 12 Stills

25. dubna 2012 v 15:33 | LanQka

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

TVD Season 3: New Poster with Nina Dobrev!

24. dubna 2012 v 18:11 | LanQka

imagebam.com

TVD 3x19 (Heart of Darkness) - Twitter photos from Chris Grismer

23. dubna 2012 v 16:04 | LanQka
Chris Grismer, jeden z "producentů" The Vampire Diaries, dal na svůj twitter několik fotek z natáčení devatenácté epizody "Heart of Darkness".
"Při natáčení velkého polibku. 319 #tvd lockerz.com/s/203409176"
"Prší na Marryině 319 #tvd lockerz.com/s/203409310"
"Somerhalder celým svým tělem. #tvd 319 @iansomerhalder lockerz.com/s/203409513"

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

TVD 3x22 (The Departed): New Still!

19. dubna 2012 v 15:12 | LanQka
~ Máme k dispozici novou fotku z finální epizody!

imagebam.com imagebam.com

Spoilers from TV Guide and TV Line by Candice Accola

18. dubna 2012 v 16:30 | Ada
Jak se upíři ve Vampire Diaries vypořádají s faktem, že zabití jednoho z Původních je může všechny zabít?
"Téma úmrtnosti se určitě projeví ve zbývajících epizodách," říká Candice Accola (Caroline). Bude to lehčí pro upíry jako jsou Damon a Stefan, kteří žijí už přes století, ale těžší pro mladší upíry jako je Caroline. Kromě toho, že nevědí kdo proměnil Rose, budou muset najít odpověď na otázku: "Kdo je ochoten obětovat svůj život pro dobro druhých?"

Nemám žádné aktuální zprávy o Vampire Diaries. Víte něco?
Vypadá to tak, že Caroline se bude ze všech sil snažit najít způsob, jak zachránit svého přítele Tylera v závěrečné epizodě 3. série (10. květen). "Ještě stále se snaží vytvořit mistrovský plán, pomocí kterého se jim podaří zabít Původní," říká Candice. Ale vzhledem k tomu, že Tyler je součástí Klausovy pokrevní linie, zabití Původního hybrida by zničilo i Tylera. "Budou muset přemýšlet strategicky. Velkou otázkou však bude, kdo se rozhodne obětovat. Každý je spojen s nějakým Původním a uvidíme kdo to bude ochoten podstoupit." Hmm... Oběť? Znamená to, že můžeme očekávat bolestivou smrt? "Nemusí se to (nutně) stát ve finálové epizodě," říká nesměle Candice.
Super no, kdo si myslíte, že se obětuje?

Kat Graham Spoils Season 3 Finale: Death, Blood And Love

13. dubna 2012 v 15:31 | LanQka
Stane se hodně šílených věcí. Bude tam smrt, velká smrt, nemyslím si, že by ji někdo očekával. Hodně krve, lásky a dočkáme se i překvapivého zvratu.

Joseph Morgan and Ian Somerhalder Talk About Season 3 Finale!

13. dubna 2012 v 15:16 | LanQka
Joseph Morgan: Finálová epizoda je zatím nejvýznamnější epizodou této série. Nebudu říkat víc, ale bude to velmi uspokojující pro diváky, kteří sledují tento seriál od úplného začátku, protože to objasní události, které se odehrály ještě v 1. sérii.

Ian Somerhalder: Je to šíleně emocionální. Včera večer jsem zahrál scénu, která znamená velmi hodně, je to něco, co diváci doteď ještě nikdy neviděli. Něco, na co bych jako Damon nikdy předtím nepomyslel. Je to scéna s Damonem a Elenou a je to velmi introspektivní scéna, která mě přinutila se vrátit na začátek tohoto seriálu a přemýšlet o tom, kde jsme začínali a jaké byly tehdy všechny postavy. A tehdy jsem si uvědomil, že je to neuvěřitelná cesta.

TVD Season 3: New Promotional Picture!

12. dubna 2012 v 18:08 | LanQka
~ Objevila se nová promo fotka ke 3. sérii s hlavními představiteli.

Spoilers: News about Esther and "Heart of Darkness"!

11. dubna 2012 v 15:30 | LanQka
Kdy se Esther vrátí do Vampire Diaries?
Vrátí se už v další epizodě a bude stále odhodlaná zabít své děti. Dočkáte se silné emocionální scény mezi ní a Rebekou, v které nám Původní matka vysvětlí, proč si myslí, že její děti by už dál neměli "žít".

Nedávný průzkum CW ukázal, že 85%fanoušků fandí Damonovi a Eleně. Prosím, dejte nám nějakou naději - po třech sérií je to čím dál tím, tím víc bolestivější.
Nenechte si ujít epizodu 3x19 "Heart of Darkness", která bude odvysílaná 19. dubna. Věřte mi!

HollywoodLife: Spoiler about Damon and Elena!

11. dubna 2012 v 15:02 | LanQka
Epizoda 3x19 "Heart of Darkness" bude velmi speciální a potěšující pro fanoušky Damona a Eleny. I když v posledních epizodách bylo Elenino srdce dramaticky hlavně ve prospěch Stefana, fanoušci Deleny se nemusí bát! Tajné zdroje exkluzivně potvrdili HollywoodLife.com, že Damon a Elena se společně ocitnou v "pořádně horké scéně" už v následující epizodě, která bude ovysílaná 19. dubna. A narozdíl od poslední epizody, nebude to sen ani halucinace!

Toto střetnutí mezi Damonem a Elenou přinese víc napětí do vztahu mezi bratry, což určitě dává smysl, když výkonná producentka Julie Plec prozradila, že v milostném trojúhelníku dojde do konce této série k nějakému závěru.

TVD 3x22 (The Departed): First Look!

9. dubna 2012 v 13:32 | LanQka

Stránka TV Guide zveřejnila první fotku z finální epizody "The Departed", můžete na ní vidět Eleniny adoptivní rodiče Mirandu a Graysona Gilbertovi, které zpodobní herci James MacDonald a Erin Beute.

Tato epizoda bude ovysílaná 10. května, bude zahrnovat flashbacky - nehodu, kdy auto sjede z mostu do řeky, a jediná Elena se prostřednictvím Stefana zachrání, zatímco oba rodiče utonou.

{E!Online Spoiler} News about Sage!

7. dubna 2012 v 14:09 | LanQka
Nevíte, jestli se Cassidy Freeman (Sage) vrátí do TVD ještě před koncem sezóny?

E!Online: Určitě by chtěla, ale bohužel nemůže prozradit zda se někdy do Vampire Diaries vrátí. "Velmi ráda bych tam byla po celou dobu, " říká Cassidy. "Ale nenechají mě bohužel říct, jak dlouhé je mé účinkování v seriálu." A víte, kde by se mohla ještě pravděpodobně klidně objevit? Ve filmovém zpracování Smallville, nehledě na velikost filmu. "Byla bych naprosto ochotná se zúčastnit," vysvětluje. "Bylo by to obtížné vzhledem k tomu, že moje postava zemřela, ale udělala bych to opravdu ráda. Chopila by jsem se příležitosti! Je to moje první rodina."

Joseph Morgan promises "epic", "dramatic" season finale!

6. dubna 2012 v 18:06 | LanQka
Hvězda The Vampire Diaries, Joseph Morgan, tvrdí, že finální díl třetí sezóny bude "epický".

Herec, který hraje darebného původního upíra Klause, řekl, že očekává "odpor" od fanoušků v souvislosti s událostmi v závěrečné epizodě.
"Bude to dramatičtější než bylo loňské finále," řekl TV Line. "Upřímně řečeno, mám husí kůži jen když na to pomyslím. Připravte se, protože největší věc, kterou budeme mít, bude odpor od diváků, kteří se budou zoufale dožadovat informací, co se bude dít dál. Bude následovat dlouhá, dlouhá doba čekání na čtvrtou sezónu, takže vyzývám všechny, aby se připravili na finále a nedopadalo to jako," Ach můj Bože! Ale co se bude dít dál? "

Josephova co-star Candice Accola, představitelka Caroline Forbes, nedávno připustila, že se při čtení scénáře závěrečné epizody rozbrečela.

TVD 3x18 (The Murder Of One) > New 2 Stills

5. dubna 2012 v 16:20 | LanQka

aaqcfTOG aaqd9obD

TVD>>All titles of the next epizodes

25. března 2012 v 12:46 | Dixie
Konečně se objevili všechny zbývající názvy epizod do konce třetí série.
Tady je máte ;)
29.3.-3x18 The Murder of one
5.4.-3x14 Dangerous Liaisons
12.4.-3x15 All My Children
19.4-3x19 Heart of Darkness
26.4.-3x20 Do Not Go Gentle
3.5.-3x21 Before sunset
10.5.-3x22 The Departed FINÁLE SEZÓNY

 
 

Reklama

.............................................................................................................................................
archiv | © damon-online.blog.cz | search| © 21.4.2010