SYNOPSIS

TVD 3x22 (The Departed) - Episode Synopsis

19. dubna 2012 v 14:58 | LanQka
TAJNÝ HRDINA - Rozhodnutý ochránit svou sestru udělá Jeremy rozhodnutí, které všechno změní. V tvrdé realitě současné situace Elena touží po časech, kdy bylo všechno jednoduché a její rodiče - Grayson (Jason MacDonald) a Miranda (Erin Beute) a teta Jenna ještě žili a její největší starostí byl vztah s Mattem. Stefan spolu s Damonem opustí Mystic Falls kvůli misi, ale brzy se rozdělí, když Elena bude potřebovat jednoho z nich. Caroline a Tyler jsou nuceni udělat rozhodnutí, které změní jejich životy. Nakonec Bonnie uzavře tajnou dohodu, která bude mít srdcervoucí následky.

TVD 3x21 (Before Sunset) - Episode Synopsis

12. dubna 2012 v 18:29 | LanQka
DEN BEZ UPÍRA - Klaus pracuje na svém záměru opustit město společně s Elenou, ale dočká se odporu od nového překvapivého nepřítele. Bonnie vyzývá Abby, aby jí pomohla s obtížným kouzlem. Když se věci vymknou kontrole, Elena je odhodlaná pomoci Caroline, Damon se Stefanem získají pomoc od Tylera, zatímco Bonnie a Jeremy podstoupí děsivé riziko, aby se ujistili, že její kouzlo funguje. Damon a Stefan vedou překvapivě upřímný rozhovor o budoucnosti.

TVD 3x20 (Do Not Go Gentle) - Episode Synopsis

6. dubna 2012 v 17:18 | LanQka
CO NABÍZÍ SVĚT - Alaric nalezne nečekaného spojence, který ho bude provázet na nové nebezpečné cestě, zatímco Damon a Meredith se snaží zjistit, jaký by mohl být jejich další krok. Bonnie požádá Jaimeho, aby s ní šel na školní ples ve stylu 20. let, a Elena, na radu Caroline, na ples pozve Stefana. Caroline je příjemně překvapena, když se na plese objeví Tyler s úmyslem dostat ji do kolen, ale Klaus dělá vše pro to, aby se mezi ně postavil. Ples nabere smrtící obrátky, když si Damon se Stefanem uvědomí, že potřebují pomoc Matta, Jeremyho, ale hlavně Bonnie, aby vrátila zpět kouzlo, které by mohlo být zničující pro všechny.

The Vampire Diaries - 3x15 All My Children - Synopsis

27. ledna 2012 v 8:41 | Vicky
HOZENÍ MINCÍ - Po zahájení dne překvapujícím objevením Damonovy poslední nerozvážnosti je Elena frustrovaná zjištěním, že nikdo z jejích přátel s ní nesouhlasí v tom, jak by měli reagovat na vnitřní boj o moc původní rodiny. Ještě jedno zachycení osudu čarodejnic Bennettových, Bonnie a Abby hrají roli v rituálu uklidnění duchů přírody. Když Elijah dá Damonovi a Stefanovi nebezpečné ultimátum, které uvádí Elenu do nebezpečí, obracejí se na Alarica a Meredith pro pomoc s plánem, který vede k hrozivé volbě. Caroline v epizodě také hraje.

The Vampire Diaries 3x14 Dangerous Liaisons > Synopsis

19. ledna 2012 v 17:44 | Dixie
Okouzlující večer - Elena je překvapena, že dostala pozvánku na oficiální bál. Když se Damon se Stefanem dozví, že párty se koná na nově zrekonstruovaném panském sídle Klause, trvají na tom, že tam s ní půjdou. Caroline a Matt taky dostávají pozávnky na ples od neočekávaných ctitelů. Na elegantní párty, se Elena dozví o strašlivém plánu, který může vést k mnoha úmrtím, a musí se rozhodnout, komu může svěřir tuto novou informaci. Caroline objeví stránku Klause, o které nemněl nikdo ani tušení. Nakonec, po večerním násilí a zničených nadějích, Damon najde nový způsob, jak se s tím vyrovnat.


TVD 3x12 The Ties that Bind>>Synopsis

30. prosince 2011 v 20:28 | Dixie
HVĚZDNÝ HOST PERSIA WHITE JAKO BONIINA MATKA - Bonnie se domnívá, že opakující se sny o Klausovo rakvých jí pomůžou s tím, jak Klause zabít. Tyto sny jí také dovedou k tomu, aby po dlouhé době opět viděla svou matku Abby, kterou neviděla již 15 let. Na Abbyině statku se Bonnie a Elena setkají s Jamie, mladým mužem, kterého si před několika lety Abby vzala. Svou návštěvou Bonnie svoji matku velice překvapí, ale snaží se co nejlépe jí vysvětlit, co se stalo v minulosti. Tyler získá nečekaného spojence, který se mu bude snažit pomoc získat jeho svobodnou vůli. Damon je zaujat Alaricovo novou kamarádkou doktorkou Fellovou a Klaus pokračuje ve svém hořkém jednání se Stefanem, který drží kontrolu nad rakvemi s jeho rodinou.


TVD 3x09 (Homecoming) - Episode Synopsis

20. října 2011 v 18:14 | LanQka
VYSTOUPENÍ ROCKOVÉ SKUPINY 'MY MORNING JACKET' - Během plesu (Homecoming) Rebecca Eleně prozradí, proč je pro ni tento večer tak důležitý, což v Eleně vyvolá smíšené pocity. Caroline a Matt jsou šokováni Tylerovým chováním v průběhu večera. Když ale Klaus uvede do pohybu svůj nejnovější plám, nabere noc neuvěřitelný obrat. Damon, odhodlaný přechytračit Klause, uzavře nebezpečné spojenectví, což vede k děsivému zvratu.

The Vampire Diaries - 3x08 Ordinary People - Synopsis

13. října 2011 v 15:54 | Ada
RODINA PŮVODNÍCH - Za pomoci Eleny a Bonnie se Alaric snaží dešifrovat význam svého nedávného objevu. Elena a Rebekah soupeří o moc v krutém boji (ve stylu filmu "Protivný sprostý holky"), dokud Rebekah nepoodhalí dávná tajemství své rodiny a něco ze své násilnické minulosti sdílené s Klausem a Elijahem. Damon se snaží novým bezohledným způsobem zlomit Stefana. Oba jsou překvapeni nečekaným spojencem.

The Vampire Diaries - 3x07 Ghost World - Synopsis

6. října 2011 v 8:33 | Vicky
NOC OSVĚTLENÍ - Když se Mystic Falls připravuje oslavovat tradiční "Světelnou noc", město je napadeno duchy mrtvých. Po obzvláště násilném setkání s naštvaným duchem, Damon (Ian Somerhlader) požádá Bonnie (Kat Graham) o zjištění důvodu překvapivé síly duchů. Elena (Nina Dobrev) přesvědčí Jeremyho (Steven R. McQueen) k použití jeho propojení s druhou stranou, aby jí pomohl nalézt novou cestu k získání Stefana (Paul Wesley), což vede Jeremyho k hrozné volbě. Nakonec, Alaric (Matt Davis) objeví dlouho skrytý klíč k minulosti. Candice Accola a Zach Roerig také hrají.

The Vampire Diaries - 3x06 Smells Like Teen Spirit - Synopsis

29. září 2011 v 21:50 | Vicky
VÍTEJTE ZPÁTKY, MATURANTI - V první den jejich maturitního roku se Elena (Nina Dobrev), Caroline (Candice Accola), Bonnie (Kat Graham) a Matt (Zach Roerig) stále vzpamatovávají z nedávných událostí, zatímco Tyler (Michael Trevino) si všechno užívá trochu moc. Damon (Ian Somerhalder) je otrávený novým hostem a všichni jsou překvapeni novým studentem na Alaricově (Matt Davis) hodině historie. Matt požádá Bonnie o pomoc, když si uvědomí, že udělal velikou chybu. Mezitím Stefan (Paul Wesley) pokračuje v nejnovějším úkolu od Klause (Joseph Morgan, v epizodě se neobjeví). Steven R. McQueen také účinkuje.

The Vampire Diaries - 3x05 The Reckoning - Synopsis

25. září 2011 v 14:47 | Ada
ŽERTOVNÁ NOC MATURITNÍCH ROČNÍKŮ, PRO KTEROU STOJÍ ZA TO ZEMŘÍT - Navzdory všemu, co se stalo, je Caroline odhodlaná dohlédnout na to, aby si Elena, Bonnie, Matt a Tyler tradiční Žertovnou noc maturitních ročníků před začátkem školního roku užili. Když se ale objeví nezvaní hosté, netrvá dlouho, než večer nabere smrtelné obrátky. Damon přesvědčí Jeremyho, že své spojení se druhou stranou může využít k nalezení způsobu, jak přemoci Klause. Klaus prohlubuje svou kontrolu nad Stefanem a využívá ho k ještě více násilným a nebezpečným účelům.

The Vampire Diaries - 3x04 Disturbing Behavior - Synopsis

25. září 2011 v 14:44 | Ada
RODINNÁ POUTA - Jsme stále ještě v Chicagu, kde Klaus využívá starou známou čarodějnici Glorii k tomu, aby mu pomohla dopátrat se chybějících informací, které by mohly vysvětlit, proč Klausův plán nefunguje. Gloria pomocí svých kouzel odhalí fascinující střípky pravdy, ale brzy pozná, že potřebuje Stefana, aby mohla dostavět skládačku. Když Stefan vytuší, že je v nebezpečí, dočká se pomoci od překvapivého spojence. Zpátky do Mystic Falls. Frustrující nový nepřítel tlačí Damona přes okraj propasti. Damon se brání takovým způsobem, že to zanechá trvalé následky. Caroline bojuje se svými citovými problémy, i když se snaží pomoci Eleně, aby čelila svým pocitům. Jeremy dosáhne krátkého, ale znepokojivého průlomu s jednou z jeho přízračných návštěvnic, z čehož bude ještě zmatenější než kdy dřív. Bonnie bude čelit zvláštnímu setkání, které ovlivní všechny.

PS: Ada je zpět, včera jsem zhlídla díly a všechno, co jsem zameškala a začínám znovu fungovat =))

The Vampire Diaries - 3x03 The End of The Affair - Synopsis

8. září 2011 v 17:07 | Ada
BOUŘLIVÁ 20. LÉTA - Klaus a Stefan přijíždějí do Chicaga, kde se Stefan setkává s upírkou Bex, která o něj ve skutečnosti nikdy nepřestala mít zájem, který měla už před desítky lety. Ve flashbacku v Chicagu v roce 1920, Stefan přichází tváří v tvář šokující kapitole jeho minulosti. Potom, co Damon dostane od nečekaného zdroje tip, kde je Stefan a Klaus, a tak on a Elena jdou po jejich stopách. V Mystic Falls má Tyler obavy o Caroline, a tak se obrací pro pomoc k šerifce Forbesové.

The Vampire Diaries - 3x02 The Hybrid - Synopsis

1. září 2011 v 12:44 | Ada
NOVÉ POSLÁNÍ - Klaus dává svůj plán do pohybu, což mu dává ještě více moci, ale i přes nedobrovolnou účast vlkodlaka Raye Suttona, se věci nevyvíjí přesně podle plánů. Damon a Alaric neochotně souhlasí s Eleninou strategií, jak najít Stefana, což vede Damona do nebezpečného boje s nečekaným nepřítelem. Jeremy se obrací k Mattovi, aby mu pomohl dál porozumět, co po něm chtějí duchové z jeho minulosti. Neuvědomující se, že Caroline potřebuje jeho pomoc, Tyler čelí emocionálnímu konfliktu s jeho matkou.

The Vampire Diaries - 3x01 The Birthday - Synopsis

26. srpna 2011 v 9:32 | Ada
TO JE MOJE OSLAVA - Ráno v den Eleniných 18. narozenin je Caroline zaneprázdněná plánováním oslavy, ale Elena se soustředí na hledání jakékoli stopy, která by jí pomohla zjistit, kde je Stefan. Damon také hledá Stefana, mezitím, co se snaží ochránit Elenu a držet ji dál od čehokoli, co by upoutalo Klausovu pozornost. Během toho se Stefan s Klausem snaží vystopovat vlkodlaka jménem Ray Sutton (hostující hvězda David Gallagher). Jeremy, který teď pracje v Mystic Grillu spolu s Mattem, se snaží pochopit, proč vidí duchy Vicki a Anny od doby, kdy ho Bonnie oživila. Mezitím se Alaric ze všech sil snaží dohlížet na Elenu a Jeremyho, zatímco se vyrovnává s žalem ze smrti Jenny. Nakonec, Caroline a Tyler čelí nové a nečekané výzvě.

TVD 2x21 (The Sun Also Rises) - Episode Synopsis

16. dubna 2011 v 8:42 | LanQka
OBĚTNÍ RITUÁL ZAČÍNÁ - S příchodem úplňku se Elena snaží připravit na cokoliv, co má Klaus v plánu a Tyler čelí své druhé proměně. Ty hrozné události se rychle vymknou kontrole, i přes nečekaný odvážný čin. Konečně, Damon přizná pravdu Stefanovi o hrozném novém vývoji, kterému musí čelit.

TVD 2x19 (Klaus) - Episode Synopsis

1. dubna 2011 v 19:44 | LanQka
KLAUS JE ODHALEN - Stefan (Paul Wesley) a Damon (Ian Somerhalder) jsou vzteky bez sebe, když zjistí, že se jim Elena (Nina Dobrev) vzpírá, aby měli nový spojence a převzali kontrolu nad plánem Klause (Morgan). Nesouhlas nad tím, jak zachránit Elenu, vede k růstu napětí mezi bratry Salvatory. Mezitím má Stefan plné ruce práce, protože se snaží udržet zmatenou a vyděšenou Jennu (Sara Canning) v bezpečí. Flashbacky až do roku 1491 ukazují, Katherinin (Nina Dobrev) úvod s Eliášem (Daniel Gillies) a Klausem spolu s původem prokletí měsíčního kamene. Elena se dozví šokující informaci o novém motivu Klause.

TVD 2x17 (Know Thy Enemy) - Episode Synopsis

17. března 2011 v 15:53 | LanQka
SKRYTÉ PŘÍMO NA OČÍCH - Když nečekaný návrat Isobel zanechal Jennu zničenou, Elena a Alaric ostře zkritizovali strýčka Johna. Bonnie pracuje s Damonem a Jeremym na nalezení kouzla, které potřebuje na využití síly svých předků. Caroline se zlomeným srdcem neví, co má dělat s Mattem. Stefan a Damon si uvědomí, že mají novou tajnou zbraň.

TVD 2x16 (The House Guest) - Episode Synopsis

4. února 2011 v 20:16 | DianQa
NOC PŘIZNÁNÍ - Katherininy hrátky už sice lezou všem na nervy, avšak Damon, Stefan a Elena si jsou velmi dobře vědomi, že její znalosti historie městečka Mystic Falls jim můžou pomoci zůstat naživu. Caroline je rozčilená kvůli svému vztahu s Mattem, i jeho chováním, a snaží se najít nový způsob, jak získat jeho pozornost zpátky. Alaric překvapuje Jennu svým přiznáním, Katherine se zas přiznává Damonovi. Stefan s Bonnie se snaží přesvědčit Jonase s Lukou, že by měli všichni pracovat společně, jenže Jonasova nedůvěra nakonec vyvrcholí ve střet plný násilí.

TVD 2x15 (The Dinner Party) - Episode Synopsis

29. ledna 2011 v 19:04 | LanQka
STEFAN VYPRÁVÍ ELENĚ O JEHO NEJTEMNĚJŠÍCH DNECH - Stefan (Paul Wesley) vypráví Eleně (Nina Dobrev) o nejtemnějších časech ve své historii a překvapujícím člověku, jehož vlivem se vše změnilo. Po získání informací z Luky (hostující hvězda Bryton James), Jonas (hostující hvězda Randy Goodwin) odhaluje jeho pocity ohledně Bonnie (Katerina Graham) a Jeremyho (Steven R.McQueen). Damon (Ian Somerhalder), snažící se chytit Elijaha (hostující hvězda Daniel Gillies), pořádá s Jennou (Sara Canning), Alaricem (Matt Davis) a Andie (hostující hvězda Dawn Olivieri) večírek, ale v poslední minutě se jeho plán změní v chaos...

TVD 2x13 (Daddy Issues) - Synopsis

14. ledna 2011 v 13:18 | LanQka
VOLBY STRAN - Návrat Johnathana Gilberta (hostující hvězda David Anders) do Mystic Falls přinese nešťastné překvapení pro Elenu, Jennu a Damona. Caroline uvědomí Stefana o její konverzaci s Tylerem a Stefan se snaží co nejlépe informovat zmateného Tylera. Jeremy utěšuje Bonnie po znepokojujícím rozhovoru s Jonasem (hostující hvězda Randy Goodwin). Když si Jules (hostující hvězda Michaela McManus) vezme rukojmí, situace rychle přejde do násilné konfrontace.

TVD 2x05 (Kill Or Be Killed) - Episode Synopsis

18. září 2010 v 11:24 | LanQka
MASONOVA MINULOST JE ODHALENÁ: Tyler se od svého strýčka Masona dovídá více o prokletí rodiny Lockwoodových. Stefan a Damon se dohadují o tom, jak zacházet s Masonem. Elena se snaží držet Jeremyho dál od angažování se do tajemství Lockwoodových, ale Jeremy tráví stále více času s Tylerem. Mason dává šerifce Forbesové některé překvapující informace, vedoucí k té "násilné noci", žalu a vyznání.

TVD 2x04 (Memory Lane) - Episode Synopsis

12. září 2010 v 11:16 | DianQa
DAMON SI DĚLÁ NEBEZPEČNÉ NEPŘÁTELÉ
Stefan činí drastická opatření, aby zjistil skutečný důvod, proč se Katherine vrátila do Mystic Falls. Je šokován, když odhaluje nová tajemství o tom, co se opravdu stalo v roce 1864. Damon se snaží novou taktikou vyřešit jeho problémy s Masonem (hostující hvězda Taylor Kinney)... ale to je nákladné. Tyler tlačí na Masona, aby mu řekl pravdu o Lockwoodových. Nakonec, když Katherine dodává ultimátum, Stefanovi a Eleně odchází s jen velmi malou možností volby...

TVD 2x03 (Bad Moon Rising) - Episode Synopsis

4. září 2010 v 9:30 | LanQka
STEFAN ČELÍ NOVÝM NEBEZPEČÍM - Elena, Alaric a Damon se vydají na výlet do Duke University Road a pomocí výzkumu Isobel vyhledávají paranormální jevy, aby zjistili každou možnou indícii o odhalení tajemství obklopující rodinu Lockwoodů. Bývala studentka Isobely, Vanessa, nabízí pomoc prostřednictvím svého výzkumu a docela skončí se vzděláváním se o ní (o Isabel). Stefan přijde tváří v tvář novému a děsivému nebezpečí v lese, a Tyler se dozví šokující objev o Masonovi.


TVD 2x02 (Brave New World) - Episode Synopsis

28. srpna 2010 v 10:23 | LanQka
KARNEVAL Z PEKLA - Zmatená a zoufalá Caroline opouští nemocnici a její přátelé se připojí k Mystic Falls karnevalu, Damon chce, aby přijala okamžitá opatření, ale Stefan a Elena, se starají o její obranu. Matt je zcela zmaten chováním Caroline, ale stále se jí snaží říct o svých citech k ní. Damon má podezření o strýčkovi Masonovi z Tylerovi strany, a používá Tylera ve snaze odhalit jaké tajemství Mason skrývá. Rozrušená vším, co se kolem ní děje, Bonnie obrací svůj vztek na Damona.

 
 

Reklama

.............................................................................................................................................
archiv | © damon-online.blog.cz | search| © 21.4.2010