Srpen 2011


The Vampire Diaries Season 2 DVD Visual Effects

30. srpna 2011 v 9:18 | LanQka |  VIDEOS
Máme tu další bonusový materiál k Vampire Diaries DVD, tentokrát "vizuální efekty". Probírá se tam především opět efekty spjaté s vlkodlakem...je to opravdu zajímavé...


TVD Cast - Cartoons

29. srpna 2011 v 11:25 | Ada |  OSTATNÍ
Carina Mac Kenzie navrhla s The Vampire Diaries tyto úžasné cartoons. Mně se neskutečně líbí!!!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Nina Dobrev for Nylon Magazine Icons (by Viki)

29. srpna 2011 v 10:22 | Viki |  AVATARS
Moc všem děkuju za pozitivní kometáře mého minulého setu avatarů pro Rolling Stone. Já si myslím, že avatary moc dělat neumím, ale vážím si vašich pochval. Zkusila jsem vyrobit ještě jeden set z nejnovějšího photoshootu Niny pro Nylon Magazine. Radši nebudu říkat jaké jsou podle mě a nechávám vás, aby jste je mohli sami v klidu zkritizovat.

Nina Dobrev for Nylon Magazine Icons > made by Viki > Set 01

TVD Cast in Creme - Magazine Scans

29. srpna 2011 v 9:51 | Ada |  MAGAZINE SCANS
Tady jsou další čtyři scany z časopisu Creme. Je to anglicky, takže si to klidně můžete přeložit =))

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

TVD Cast in Série Mag - Magazine Scans

29. srpna 2011 v 9:48 | Ada |  MAGAZINE SCANS
Objevily se dva scany ze zářiového vydání časopisu Mag. Ian tam vypadá skvěle. Moc bych si přála ten plakát s TVD a s TW.

imagebam.com imagebam.com

Rolling Stone Icons (by Viki)

28. srpna 2011 v 21:47 | Viki |  AVATARS
Jelikož nejsou žádné novinky a pár dní jsem tu chyběla, tak sem alespoň přidávám pár avatarů z photoshootu pro Rolling Stone. Nejsou nic moc, jako všechny moje avatary, ale musela jsem něco přidat.

Rolling Stone Photoshoot Icons > made by Viki > Set 01
Ian Somerhalder in Blue August - Turtle Hatchlings

28. srpna 2011 v 16:19 | LanQka |  VIDEOS
Máme tu nový klip Blue August. Ian Somerhalder nám ukazuje záznam líhnutí želv na písečné pláži. Trvá to déle než sedm minut, ale Ian na konci zkrátka stojí za to :)) je to moc pěkná podíváná. Já osobně sem to shlédla celé...


Ian's Twitter Photo - Floor in his Bedroom

28. srpna 2011 v 9:33 | Ada |  Ian Somerhalder - Novinky
Nejsou vůbec žádné novinky, takže přidávám aspoň nejnovější fotku z Ianova twitteru. Má zobrazovat podlahu v jeho ložnici a vzhledem k té kočce, která se mu rozvaluje po kalhotech mu to věřím =D

imagebam.com

The Vampire DIaries - First Look at Tylers's Werewolf Transfromation

27. srpna 2011 v 16:37 | LanQka |  VIDEOS
Podívejte se na záznam procesu jak vznikala Tylerova přeměna ve vlkodlaka. Tato ukázka je samozřejmě součást bonusového materiálu Vampire Diaries DVD.


GIFT OR CURSE - 30. kapitola

27. srpna 2011 v 10:00 | Ada
Cítila jsem se konečně dobře. Všichni jsme byli už najedení a celkem odpočatí. Damon seděl za volantem a já hned vedle něj na místě spolujezdce. Katherine byla vykloněná ze zadního okýnka. Prý aby nemusela dýchat společný vzduch s Bonnie. Myslela jsem, že ty dvě roztrhnu. Hádali se příšerně, ale teď byl naštěstí klid. Bonnie byla unavená, takže vzadu na sedadle spala. Už měla konečně zpátky svou snědou barvu.
Když jsme venku, věděla jsem konečně přesně kolik je hodin a kolik máme času než se Grace vrátí do jeskyně a zjistí, že tam nejsme. Měli jsme přesně pět hodin. Nejdřív jedeme do úkrytu, kde byla schovaná Elena, Caroline a Stefan. Doufám, že tam stále jsou. Jinak by to znamenalo, že je má Grace a museli by jsme se zase vracet do té příšerné jeskyně, aby jsme je zachraňovali!

30. kapitola pod perexem :))


The Vampire Diaries Season 3 - Opening Credits

27. srpna 2011 v 8:58 | Ada |  VIDEOS
Ahojky, dneska vůbec nestíhám, protože budeme celý den pryč, tak mě tu nečekejte. Snad holky novinky přidají.
Jediné na co mám čas je video. Takže když se nám blíží ta třetí série, tak jsem se na youtube hrabala tunou Opening Creditů. Musím říct, že tam bylo ještě jedno hezčí než tohle, ale u toho se mi nelíbíla znělka.


The Vampire Diaries - 3x01 The Birthday - Synopsis

26. srpna 2011 v 9:32 | Ada |  SYNOPSIS
TO JE MOJE OSLAVA - Ráno v den Eleniných 18. narozenin je Caroline zaneprázdněná plánováním oslavy, ale Elena se soustředí na hledání jakékoli stopy, která by jí pomohla zjistit, kde je Stefan. Damon také hledá Stefana, mezitím, co se snaží ochránit Elenu a držet ji dál od čehokoli, co by upoutalo Klausovu pozornost. Během toho se Stefan s Klausem snaží vystopovat vlkodlaka jménem Ray Sutton (hostující hvězda David Gallagher). Jeremy, který teď pracje v Mystic Grillu spolu s Mattem, se snaží pochopit, proč vidí duchy Vicki a Anny od doby, kdy ho Bonnie oživila. Mezitím se Alaric ze všech sil snaží dohlížet na Elenu a Jeremyho, zatímco se vyrovnává s žalem ze smrti Jenny. Nakonec, Caroline a Tyler čelí nové a nečekané výzvě.

Ian & Nina ♣ Be my baby + Damon & Elena ♣ My heart aches with every step you take

25. srpna 2011 v 22:32 | TeeBeeHero |  DAMON-ONLINE - FANVIDEOS
Drazí přátelé tohoto blogu,
hlásím se po celkem dlouhé době konečně s novým videem...Dám sem rovnou dvě, jelikož si nejsem jistá, jestli tady je moje předchozí. Měla jsem dost práce a teď jsem šťastná, že jsem měla o prázdninách možnost dodělat několik rozdělaných věcí, i když vím, že mě toho čeká ještě mnohem víc. Nebudu se tady dál zbytečně rozepisovat a přejdu k videím. První (nejnovější) je o Ianovi a Nině, protože jsou zkrátka dokonalí a moc jim přeju, aby spolu zůstali. ;) Druhé video je (jak jinak) o DELENĚ :) Dokončila jsem ho ještě před finálem po 21.epizodě. Takže polibek se konat nebude, ale slibuju, že v příštím videu, které mám rozdělané se ho dočkáte. :-)) Možná obě videa už spousta z vás viděla na YOUTUBE, ale doufám, že vás to i přesto nebude otravovat. :-) Snad se Vám budou líbit!
- TeeBeeHero
Nejlepší kvalitu získáte, když si z 360p překliknete na 720p ;)
Ostatní moji tvorbu najdete na mém kanálu na http://www.youtube.com/user/TeeBeeHero
Druhé video v celém článku:


Vampire Diaries Celebrates Elena’s Birthday

25. srpna 2011 v 21:43 | Viki |  TVD - NOVINKY
TV Guide zveřejnil novou stills k 3.01 The Birthday a mini spoiler.

Mystic Falls oslavuje Eleniné narozeniny, když se 15. září vrací drama na stanici CW. Ale dort je ta poslední věc v její mysli s postrádáním Stefana a Jeremyho viděním jeho mrtvých ex-přitelkyň, které by mohly na akci způsobit zmatek.

"Elena a Alaric objeví nové příčiny týkající se Jeremyho chování" říká výkonná producentka The Vampire Diaries Julie Plec.
New Photo from Ian's Twitter with Funny Coment

25. srpna 2011 v 9:50 | Ada |  Ian Somerhalder - Novinky
Ian opět přidal na twitter další fotku a nebyl by to on, kdyby nám neposkytl svůj vtipný komentář: "Dvě tváře - dvě knihy. Kdyby jsme já a Paul Wesley měli spolu syna, vypadal by takto, až by vyrostl."

imagebam.com

Ian Somerhalder Foundation - Crowdrise Empoweresque

25. srpna 2011 v 9:26 | Ada |  VIDEOS
Ian natočil další propagační video pro svou nadaci (ISF) Ian Somerhalder Foundation. On je tak úžasný, jak na konci říká, aby jsme se přidali do jeho týmu =))


Kayla Ewell for Wetpaint

24. srpna 2011 v 13:52 | Ada |  INTERVIEWS
Koho budete v seriálu The Glades hrát?
Má role je vážně skvělá. Hraji servírku v oblíbeném baru, která chodí věčně jen v bikinách. Zdá se, že má jednoho přítele, ale postupem času se ukáže, že miliony kluků by s ní chtělo jít na rande a kdokoliv z nich může být vrah. Ten seriál je prostě úžasný. Natáčí se na pláži a vůbec po celém Miami. Ráda jsem byla součástí tohoto projektu, až na to horko, které je absolutně zničující. V Atlantě, kde se natáčelo TVD, je dost vlhko, ale v porovnání s tím je Miami o dost horší. V Miami by se po chvilce dalo zastavit natáčení a všichni, kdo jsou na place, by si mohli otírat pot z čela. A všude kolem létají takové otravné mušky. Ukrývají se v písku, což je strašné, protože natáčení probíhá na pláži a většina dívek na sobě má bikini. Snažíte se vypadat skvěle, ale když máte nohy pokousané od mušek, dost dobře to nejde.

S kým jste spolupracovala?
S Mattem Passmorem (Longworth) - to je chlapík, se kterým jsem na place strávila nejvíce času. A taky s Kiele Sanchez (Callie Cargill), kterou absolutně zbožňuji. Oba dva jsou velice dobří herci a sportovci. Byla to zdaleka ta nejlepší parta, se kterou jsem spolupracovala - od režisérů až po producenty. Všichni tam jsou neuvěřitelně spokojení. Když jsem se dostavila na natáčení, říkala jsem si: "Páni, to je to tu vážně pořád takové?" A všichni na to: "To říkají všichni herci, když sem přijdou." Asi zkrátka vypudili všechny negativní lidi a nechali si jen ty pozitivní.

Vrátí se vaše postava znovu do tohoto seriálu?
To si nemyslím. Právě teď točíme The Vampire Diaries. A už takhle mi vyšli tvůrci TVD vstříc, abych mohla natáčet v Miami a pak se vrátit do Atlanty. Takže šlo jen o jednorázovou věc, ale jsem ráda, že jsem tuto postavu mohla ztvárnit. Je to dračice a já ráda hraji role, kdy mám všechny muže omotané kolem prstu. Mám svou strategii, jak s nimi nakládat.

V The Glades je mnoho akčních scén. Objevíte se v některé?
V epizodě bylo těchto scén mnoho, ale objevím se jen v málokterých. Ale něco mi přeci jen vyvstává v mysli. Jako jedna z mála hereček, které znám, jsem v reálném životě nikdy nedělala servírku, ale jako naschvál hodně postav, které jsem kdy ztvárnila, servírky jsou. Musím se vám přiznat, že udržet balanc se vším tím jídlem a pitím v rukách, je pro mě velký oříšek. Vzpomínám si, že když jsme točili Pilot k TVD, všechno, co jsem měla v ruce, jsem vyklopila na Ninu Dobrev, a tak ji museli dělat nový účes a make-up.Už od začátku jsem si tedy musela dávat pozor, abych na někoho něco nevybryndala, a samozřejmě, jako na potvoru, jsem hned svou nadílkou obdařila Ninu. Takže pokud jde o mé akční scény, jsou takovéhoto rázu.
.............................................................................................................................................
archiv | © damon-online.blog.cz | search| © 21.4.2010