LUKA MARTIN CHARACTER

30. července 2011 v 10:00 | Ada |  CHARACTERS
.::Luka Martin::.

Stav: Člověk / Čaroděj (mrtvý)
Věk: 17 let
Příbuzní: Greta Martin (sestra - mrtvá), Jonas Martin (otec - mrtvý)
Barva očí: Hnědá
Barva vlasů: Hnědá
Poprvé představen v: Katerina (2x09)
Naposledy spatřen v: The House Guest (2x16)

...........................................................................................
Luka se svým otcem Jonasem se do Mystic Falls přistěhovali kvůli Elijahovi. Pracovali pro něho, protože chtěl zabít Klause a oni získat zpět Gretu (Lukovu sestru), která je Klausem "vězněna". Když se Luka seznámí s Bonnie hned mezi nimi proskočí jiskra a začnou k sobě chovat jisté sympatie. Jeremy, který je do Bonnie zamilovaný začne na Luka žárlit. Když je Luka v Grillu se svým otcem setká se tam s Bonnie a ona okamžitě pozná, že jsou čarodějové.Bonnie byla ráda, že je ve městě další čaroděj jejího věku. Hodně se spolu přátelili a Luka jí ukazoval nová kouzla. Bonnie Luka požádala, aby jí pomohl zničit měsíční kámen, ale on jeho zničení pouze předstíral. Měsíční kámen potom odevzdal Elijahovi. Když se Bonnie dozvěděla, že Martinovi pracují pro Elijaha, byla neskutečně naštvaná. Omráčila Luka a kouzlem z něho vytáhla, proč pro něho pracují. Zjistí, že Elena stejně musí zemřít, aby dostali Gretu zpátky. Damon s Alaricem potom Elijaha zabijí a jeho tělo budou držet ve sklepě. Jonas s Lukem ho potřebují zachránit, takže provedou kouzlo, že se Luka octne u Salvatorů doma, ale nikdo ho nevidí. Zajde dolů do sklepa, kde se pokusí vytáhnout dýku z Elijaha. Katherine s Damonem však včas zakročí. Damon popadne plamenomet a Luka upálí zaživa.


VZTAHY:

Jonas Martin - Jonas je Lukův otec, také čaroděj.

Bonnie Bennett - Bonnie se Lukovi líbila a Luka se líbil jí, ale když se dozvěděla, že pracuje pro Elijaha, byla na něho naštvaná a jejich vztah se dál nerozvíjel.


2. SEZÓNA:

imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com

VIDEO:


TENTO ČLÁNEK POCHÁZÍ Z TOHOTO BLOGU!!!
...kopírujte jej pouze se zdrojem...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

.:Návštěva:.

.::click::.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
.............................................................................................................................................
archiv | © damon-online.blog.cz | search| © 21.4.2010