JULES CHARACTER

23. července 2011 v 13:00 | Ada |  CHARACTERS
.::Jules::.

Stav: Člověk / Vlkodlak (mrtvá)
Místo narození: Florida, USA
Věk: 25 let
Barva očí: Hnědá
Barva vlasů: Blond
Poprvé představena v: By the Light of the Moon (2x11)
Naposledy spatřena v: The Sun Also Rises (2x21)

...........................................................................................
Jules přijede do města za účelem najít svého kamaráda Masona. Zjeví se u Lockwoodových ve dveřích a oznámí jim, že ho hledá. (1x11) Lockwoodovi si mysleli, že se vrátil na Floridu, takže okamžitě zavolají šerifku a rozjede se pátrání. Damon ji potká v baru a hned se snaží zjistit, jestli je vlkodlak. Jules ho hned prokoukne a hned od začátku ví, že je upír. Damon jí oznámí, ať přestane Masona hledat, že je mrtvý. Tím Jules naštve a ještě ten den (o úplňku) přijde k němu domů. (1x12) Má v plánu Damona zabít, ale do cesty se jí připlete Rose, Jules ji kousne do ramene a uteče, když ji Damon zraní. Ráno se probudí v lese a zjišťuje, že v noci zabila několik kempařů. Začíná zahlazovat stopy, ale na místo přijede policejní hlídka. Jules nezbývalo nic jiného než zabít i nevinného policistu.
Jules zavolá své přátele, vlkodlaky, kteří okamžitě míří do města. Damon se s Jules sejde a snaží se ji přimět, aby mu dalalék na vlkodlačí kousnutí pro Rose. Jules se mu však vysměje do tváře a Rose zemře. Jules se rozhodně pomoct Tylerovi, učí ho, jak se ovládat a poštve ho proti Caroline.
Když dorazí ostatní vlkodlaci, včetně jejího přítele Bradyho, začnou s pokusem zlikvidovat upíry v tomto městě. Vezmou si Caroline jako rukojmí (1x13), takže ji musí bratři Salvatorovi přijít zachránit. Strhne se bitva mezi upíry a vlkodlaky a vlkodlaci by byli vyhráli, kdyby Salvatorům nepřišel na pomoc čaroděj Jonas.
Jules a Brady se však nevzdávají. Ukáží Tylerovi fotku Katherine a když jim řekne, že je to Elena, poví mu o kletbě Měsíce a Slunce. Fakt, že by musela Elena zemřít si však nechají pro sebe. Jules mučí Damona a snaží se ho přimět, aby jí dal měsíční kámen.

Elijah ale Damona zachrání a Jules uteče. Brady s Tylerem jedou pro Elenu, kde se Tyler dozví, že musí Elena zemřít. Postaví se na její stranu a Stefan zabije Bradyho. Jules se omlouvá Tylerovi, že mu lhala a on jí odpouští. Odjíždí s ní z města. Když má ale jeho matka nehodu, vrací se s Jules zpět. Ten den je úplněk a Jules je nutnou součástí pro Klausův rituál. Gréta ji zpomalila přeměnu, takže Jules trpí v obrovských bolestech. Snaží se utéct, ale Klaus ji dostihne. Vyrve jí srdce z těla a tím ji zabije a obětuje ve svém rituálu.

VZTAHY:

Brady - Brady byl přítel Jules a také vlkodlak. Zabil ho Stefan.

Tyler Lockwood - Jules ho brala za kamaráda a pomáhala mu smířit se s tím, že je z něho vlkodlak.


2. SEZÓNA:

imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com. imagebam.com

imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com..


VIDEO:


TENTO ČLÁNEK POCHÁZÍ Z TOHOTO BLOGU!!!
...kopírujte jej pouze se zdrojem...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

.:Návštěva:.

.::click::.

Komentáře

1 Miska Miska | E-mail | Web | 23. července 2011 v 13:07 | Reagovat

Ahoj děláš náááádhernou grafiku... nechceš se přihlásit do VGS? Prosím
http://miley-si-the-best.blog.cz/1107/vgs-zapis

2 Siusen Siusen | Web | 23. července 2011 v 18:47 | Reagovat

ani ju som nemala rada...bola taká čudná :D :D pri nej som ani neplakala, keď ju zabili :D

3 K. K. | Web | 23. července 2011 v 19:45 | Reagovat

Jules jsem moc ráda neměla, ale mrzí mě že umřela :( to si nezasloužila :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
.............................................................................................................................................
archiv | © damon-online.blog.cz | search| © 21.4.2010