CAROL LOCKWOOD CHARACTER

28. července 2011 v 9:00 | Ada |  CHARACTERS
.::Carol Lockwood::.

Stav: Člověk
Místo narození: Mystic Falls, Virginie, USA
Věk: cca 40 let
Příbuzní: Richard Lockwood (manžel - mrtvý), Tyler Lockwood (syn), Mason Lockwood (švagr)
Barva očí: Hnědá
Barva vlasů: Hnědá
Poprvé představena v: Family Ties (1x04)

...........................................................................................
Carol byla maželkou starosty Richarda Lockwooda. Spolu mají syna Tylera. Carol je velmi snobská, zdržuje se v blízkosti svých bohatých přátelů. Se svým manželem patřila do tajné Rady zakladatelů, kteří vědí o upíří existenci. Vůbec se jí nelíbilo, když její syn chodil s Vickie Donovanovou. (1x04) Nebála se ani svému synovi říct do očí, že ji považuje za odpad. Se svým manželem neměla moc pěkné vztahy, hádali se. Když byl Richard zavražděn, (1x22) Carol byla velmi rozrušená a otřesená, ale kvůli Tylerovi se vše snažila zvládnout. Rozhodla se, že půjde do voleb na nového starostu a předala Damonovi vedení tajné Rady. Volby vyhrála a stala se z ní nová starostka Mystic Falls. Carol se snaží jít ve stopách manžela a pořádá jeho velmi oblíbené slavnosti, plesy a akce.
Je sice informována o upíří existenci, ale o tom, že se přivdala do vlkodlačí rodiny nemá ani ponětí. Teď jsme všichni zvědaví, jak se zachová, až se dozví pravdu o Tylerovi. Tyler se rozhodne opustit město společně s Jules, nechá matce dopis na rozloučenou a nasedá do Julesiného auta. (2x13) Carol okamžitě zavolá šerifce Forbesové a rozjíždí pátrání. Má strach z toho, že zůstala sama a opuštěná. Když Klaus potřebuje vlkodlaka pro svůj obětní rituál, nařídí Maddoxovi, aby Carol zavolala Tylera. Maddox ovlivní Carol, aby nechala Tylerovi vzkaz na záznamníku, že je v nemocnici. (2x17) Hned po tom ji Maddox schodí ze schodů a ona skončí v nemocnici. Probere se po boku Tylera. Když se vrátí z nemocnice (2x22) zaběhne k šerifce Forbesové a začne ji vydírat, aby si pospíšila s tou upíří záležitostí jinak si na to sežene někoho jiného.


VZTAHY:

Richard Lockwood - Richard byl její manžel, po jeho smrti převzala jeho post starosty.

Tyler Lockwood - Tyler je její syn, Carol ho má moc ráda, protože je jediný, kdo jí zůstal, ale klade na něho moc vysoké nároky.


FOTOGRAFIE:

imagebam.com.imagebam.com.....

TENTO ČLÁNEK POCHÁZÍ Z TOHOTO BLOGU!!!
...kopírujte jej pouze se zdrojem...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Líbí se ti tento blog ?

Ano
Ne

Komentáře

1 ♥Anďa SB♥ ♥Anďa SB♥ | Web | 31. července 2011 v 19:37 | Reagovat

carol moc rada nemam

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
.............................................................................................................................................
archiv | © damon-online.blog.cz | search| © 21.4.2010