Červenec 2011

Vote for Nina

31. července 2011 v 17:29 | Ada
Nina se ocitla v duelu proti Lise Edelstein a bohužel drtivě prohrává, skoro o 6000 hlasů. Už to nemůže vyhrát, ale vy aspoň můžete zařídit, aby mezi nimi nebyl tak velký rozdíl.
Na stránku, kde můžete hlasovat se dostanete když kliknete na tento obrázek.


Elena and Alaric experience the adventure

31. července 2011 v 11:29 | Ada |  TVD - NOVINKY
Nina Dobrev nám prozradila malé podrobnosti o 2. epizodě 3. série.

"Elena a Alaric půjdou na propocené, drsné dobrodružství a budou muset vychladnout na jednom místě," řekla Dobrev pro Entertainment Weekly. "Mám ráda natáčecí scény s Mattem Davisem, protože je to opravdu vtipný, veselý chlap a je to hodně komické."

Dobrev pokračovala v odpovědi na otázku, jak přežívají horka v Georgii.

"Snažíme se vytvořit stany s klimatizací, ale nakonec je tepleji uvnitř stanu, než je venku," řekla Nina. "Takže to, co děláme, je, že máme sáčky s ledem, které pokládáme na naše zápěstí nebo na náš krk. Vedra tam jsou opravdu velká, ale snažíme si nechat čistou hlavu."

JONAS MARTIN CHARACTER

31. července 2011 v 9:00 | Ada |  CHARACTERS
.::Jonas Martin::.

Stav: Člověk / Čaroděj (mrtvý)
Věk: cca 40 let
Příbuzní: Greta Martin (dcera - mrtvá), Luka Martin (syn - mrtvý)
Barva očí: Hnědá
Barva vlasů: Černá
Poprvé představen v: Katerina (2x09)
Naposledy spatřen v: The House Guest (2x16)

...........................................................................................
Jonas se svým synem do Mystic Falls přistěhovali kvůli Elijahovi. Pracovali pro něho, protože chtěl zabít Klause a oni získat zpět Gretu (Lukovu sestru), která je Klausem "vězněna".
Dr. Martin je poprvé spatřen se s vým synem v Grillu, kde se setkají i s Bonnie Bennett. Jonas měl strach, aby se Bonnie nedozvěděla, že jsou čarodějové, takže k ní nebyl zrovna přátelský. Bonnie se to ale stejně hned dozvěděla. Když se dozví, že Luka a Jonas jsou spojeni s Elijahem, přinutí Luka říct pravdu, proč pro něho pracují. Jonas je rozzuřený a vezme Bonnie její moc.
Po Elijahově smrti Jonas posílá Luka, aby ho opět oživil. Damon ale Luka upálí a on zemře. Jonas je nejprve zoufalý a pláče, ale hned potom ho ovládne vztek a jde hledat Elenu, kterou chce odvést Klausovi a zároveň se tím pomstít Salvatorům. Najde ji Grillu, kde zraní příliš mnoho lidí, včetně Matta Donovana. Elena se Stefanem uteče. Jonas si tedy pro ni přijde k ní domů a napadne ji v koupelně. Netuší, že je to pouze léčka a v koupelně je Katherine. Ta ho zabije a pohodí na zem. Nahoru přiběhne Bonnie a klekne si k Jonasovi. Ten se náhle probere, chytne Bonnie za hlavu, čímž jí vrátí zpět její moc a dá jí návod jak zabít Klause. Poté umírá.

New Photo from Ian's Twitter!

30. července 2011 v 20:42 | LanQka |  Ian Somerhalder - Novinky
Nedávno Ianem přidaná fotka na twitteru.
Nejsem si jistá, jestli byl záměr, že je Ianovi vidět jen hlava :DDD

Vampire Diaries Season 3 Behind The Scenes

30. července 2011 v 20:29 | LanQka |  TVD - BEHIND THE SCENES
~ Přidávám další fotky z natáčení třetí sezóny Vampire Diaries. Je jich poměrně hodně...a budou přibývat.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Damon and Elena Video - Put your loving hand out baby [3 season spoiler]

30. července 2011 v 17:54 | LanQka |  VIDEOS
Našla jsem jedno úžasné video, nechybí v něm ani krátká ukázka ze třetí sezóny. ♥


Kevin Williamson talks about Damon and Elena Together!

30. července 2011 v 16:45 | LanQka |  TVD - NOVINKY
Výkonný producent Kevin Williamson připustil, že by chtěl vidět Damona a Elenu být spolu. Zároveň ale uvedl, že romantické scény, které by obsahovaly tohle duo, doposud nebyly napsány. Nicméně přiznal, že chce aby se to stalo někdy v průběhu show.

Williamson v rozhovoru pro The Hollywood Reporter: "Jediná věc, kterou bych chtěl vidět nafilmovanou a říkám to právě proto, že se to nikdy nestalo a asi ani nestane, je vidět Damona a Elenu při sexu. " Williamsonova kolegyně Julie Plec odpověděla: "Bez komentáře a bez časové osy." Williamson podotkl, že fanoušci Damona a Eleny nesmějí být předčasně natěšení.

"Je to jedna z věcí, kterou si musíte zasloužit," řekl. "Že jsem to řekl ještě neznamená, že to je realita. Je to jen to, co bych chtěl vidět a vím, že se to nemůže stát."

"Vím, že právě teď to není tam, kde jsme my. Právě teď musí být Damon Damonem."
Už dříve se ukázalo, že polibek mezi Damonem a Elenou na konci série způsobí "drama". A jak již Julie dříve naznačila, Elena se bude potýkat s přitažlivostí k Damonovi.


LUKA MARTIN CHARACTER

30. července 2011 v 10:00 | Ada |  CHARACTERS
.::Luka Martin::.

Stav: Člověk / Čaroděj (mrtvý)
Věk: 17 let
Příbuzní: Greta Martin (sestra - mrtvá), Jonas Martin (otec - mrtvý)
Barva očí: Hnědá
Barva vlasů: Hnědá
Poprvé představen v: Katerina (2x09)
Naposledy spatřen v: The House Guest (2x16)

...........................................................................................
Luka se svým otcem Jonasem se do Mystic Falls přistěhovali kvůli Elijahovi. Pracovali pro něho, protože chtěl zabít Klause a oni získat zpět Gretu (Lukovu sestru), která je Klausem "vězněna". Když se Luka seznámí s Bonnie hned mezi nimi proskočí jiskra a začnou k sobě chovat jisté sympatie. Jeremy, který je do Bonnie zamilovaný začne na Luka žárlit. Když je Luka v Grillu se svým otcem setká se tam s Bonnie a ona okamžitě pozná, že jsou čarodějové.Bonnie byla ráda, že je ve městě další čaroděj jejího věku. Hodně se spolu přátelili a Luka jí ukazoval nová kouzla. Bonnie Luka požádala, aby jí pomohl zničit měsíční kámen, ale on jeho zničení pouze předstíral. Měsíční kámen potom odevzdal Elijahovi. Když se Bonnie dozvěděla, že Martinovi pracují pro Elijaha, byla neskutečně naštvaná. Omráčila Luka a kouzlem z něho vytáhla, proč pro něho pracují. Zjistí, že Elena stejně musí zemřít, aby dostali Gretu zpátky. Damon s Alaricem potom Elijaha zabijí a jeho tělo budou držet ve sklepě. Jonas s Lukem ho potřebují zachránit, takže provedou kouzlo, že se Luka octne u Salvatorů doma, ale nikdo ho nevidí. Zajde dolů do sklepa, kde se pokusí vytáhnout dýku z Elijaha. Katherine s Damonem však včas zakročí. Damon popadne plamenomet a Luka upálí zaživa.

GIFT OR CURSE - 26. kapitola

30. července 2011 v 10:00 | Ada

Damon mě chytil za ruku a vytáhl mě na nohy "Fajn, když jste tu teď dvě čarodějky, tak by jste mohli zničit to kouzlo na vchodu a zmizíme, ne?"
Katherine se na mě úzkostlivě podívala, ona jediná věděla, co se stalo. Chvíli jsem sbírala odvahu, ale říct jsem to prostě musela "Já svou moc už nemám."
"Jak jako nemáš?" vykřikla Bonnie.
"Nemám" zopakovala jsem "Po tom, co jsem vás varovala mi ji Grace vzala."
"Do prdele!" zakřičel Damon.
"Neměl jsi sem vůbec chodit!" zašeptala jsem směrem k němu.
Bonnie si prohlížela východ z jeskyně a snažila se zjistit jak hodně je to kouzlo silné "Něco mě napadlo" řekla po chvíli.


26. kapitola pod perexem :))


GRETA MARTIN CHARACTER

30. července 2011 v 9:00 | Ada |  CHARACTERS
.::Greta Martin::.

Stav: Člověk / Čarodějnice (mrtvá)
Věk: cca 20 let
Příbuzní: Luka Martin (bratr - mrtvý), Jonas Martin (otec - mrtvý)
Barva očí: Hnědá
Barva vlasů: Černá
Poprvé představena v: Klaus (2x19)
Naposledy spatřena v: As I Lay Dying (2x22)

...........................................................................................
Greta je dcera Jonase a sestra Luka, která byla před několika lety unesena Klausem. Její rodina ji celou dobu hledá, ale ona je zamilovaná do Klause a chce mu pomáhat. Do Mystc Falls přijela spolu s Maddoxem a dalšími čaroději, kteří táhli ve velké rakvi Klausovo tělo. Klaus byl momentálně v těle Alarica a obhlížel si terén. Večer spolu s Maddoxem použili kouzlo a vrátili Klause do jeho tělazpátky. Po smrti Maddoxe vede Greta obětní rituál. Dokončí Jenně přeměnu v upíra, protože se před ní řízne a donutí ji napít se její krve. Elena ji prosí, aby jim pomohla, že čarodějky musí udržovat rovnováhu. Greta však oznámí, že její jedinou poviností je Klaus. Vezme si od Klause měsíční kámen a začíná s kouzly. Když je rituál dokončen, přijde Bonnie a sejme Klause. Greta se mu hned pokusí pomoct, ale než něco stihne udělat, Damon jí zlomí vaz.

The Vampire Diaries Season 3 Exclusive Comic Con Clip

29. července 2011 v 21:15 | LanQka |  TVD - NOVINKY
A JE TO TADY! Upoutávka na třetí sezónu z Comic Conu je na světě! Je opravdu krátká, ale většina fanynek bude šílet už jen z toho, že uvidí nahého Damona, jak se právě poštěstilo Eleně. Nenechte si ujít!

Myslím, že slovo, které hledáte je OMFG :DDD


Damon: Dobré ránko!
Elena: Ahoj, právě jsem se chystala- *ooou*
Damon: Hele, měla by ses naučit klepat. Co kdybych byl náhodou...nahý!

KELLY DONOVAN CHARACTER

29. července 2011 v 13:00 | Ada |  CHARACTERS
.::Kelly Donovan::.

Stav: Člověk
Místo narození: Mystic Falls, Virginie, USA
Věk: cca 40 let
Příbuzní: Matt Donovan (syn), Vickie Donovan (dcera - mrtvá)
Barva očí: Šedá
Barva vlasů: Hnědá
Poprvé představena v: A Few Good Men (1x15)

...........................................................................................
Kelly Donovan vyrostla v Mystic Falls a byla nejlepší kamarádkou s Mirandou Sommers (Elenina matka) na střední škole. Když se obě vdali, Miranda měla Elenu a Kelly Matta, kteří si odmalička hráli spolu a stali se z nich také nejlepší přátelé. Kelly potom měla ještě dceru Vikie. O několik let později, Kelly odešla z Mystic Falls se svým přítelem Petem a Matt s Vickie zůstali sami.

Do města se vrátila, protože se s ní Pete rozešel a její dcera Vickie zmizela. (1x15) Doma našla Matta se svou novou přítelkyní Caroline Forbes. Nelíbilo se jí, že s ní Matt chodí a snažila se mu ji vymluvit. Dávala Caroline jasně najevo, že ji s Mattem nechce. Ikdyž byla doma stále musel účty platit Matt, protože Kelly neměla práci a pořád vysedávala u baru s přáteli. Jednou tam začala flirtovat s Damonem a odjela s ním k němu domů. (1x16) Začali se líbat, ale Matt je viděl, protože tam byl zrovna na návštěvě u Stefana. Byl na matku naštvaný, protože "je" Damon o polovinu mladší než ona. Když přišla zpráva, že se našlo Vickiino tělo, Kelly byla zdrcená. (1x17) Přísahala Mattovi, že ho teď neopustí a snažila se být správnou matkou. Moc dobře jí to nešlo, ale Matt oceňoval její snahu. Na slavnosti u Lockwoodových se nechala Kelly unést svým žalem a pořádně se opila. Potom se začala líbat s Mattovým nejlepším přítelem Tylerem a Matt je opět viděl. To byla pro něho poslední kapka. Sbalil Kelly její věci a vyhodil ji z domu. (1x18)

Scan from Comic-Con

29. července 2011 v 11:46 | Ada |  MAGAZINE SCANS
Ian, Nina a Paul se už objevují na scanu v magazínech. Samozřejmě se tam neřeší nic jiného než nedávný Comic-Con a nové spoilery, co jsme se dozvěděli.

imagebam.com....

PS: Lidičky teď vás nemůžu obíhat, protože mi nejdou psát vůbec komentáře. Zkoušela jsem to ve více prohlížečích, ale prostě to nejde. Doufám, že to brzy blog.cz spraví!!!


ISF - Pronouncement in Congress

28. července 2011 v 20:59 | Ada |  APPEARANCES
Ian dnes předstoupil před americký kongres, kde zastupoval svou organizaci Ian Somerhalder Foundation (ISF). Jeho projev měl časové omezení na 5 minut, takže Ian nestačil povědět vše, co měl připravené, ale i tak byla jeho řeč úžasná!
Na jeho řeč se můžete podívat ve videu zde!!!

imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com

imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com.imagebam.com


ISF - Pronouncement in Congress - video

28. července 2011 v 20:51 | Ada |  Ian Somerhalder - Novinky
Ian dnes předstoupil před americký kongres, kde zastupoval svou organizaci Ian Somerhalder Foundation (ISF). Jeho projev měl časové omezení na 5 minut, takže Ian nestačil povědět vše, co měl připravené, ale i tak byla jeho řeč úžasná!


Justin Bieber wants play in TVD

28. července 2011 v 13:10 | Ada |  TVD - NOVINKY
Na Comic-Conu Nina Dobrev pověděla, že se Kevin Williamson snaží zlákat do The Vampire Diaries Taylor Swift, která ale stále odmítá. Dále řekla, že má o hostovaní v našem oblíbeném seriálu zájem zpěvák Justin Bieber. Je prý velkým fanouškem TVD a hrozně moc si přeje tam zahrát. Jestli ho Kevin a Julie do seriálu obsadí nevíme.
Poté, co to Nina dořekla zazvonil Ianovi mobilní telefon a nebyl by to Ian, kdyby si neodpustil nějaký vtípek. Sáhnul po mobilu a řekl "To určitě volá Justin Bieber."

Chcete Justina v TVD? Abych řekla pravu, tak já ho nesnáším. Neberu názor těm, co ho zbožňují, ale já ho nemůžu vystát, takže já ho tak určitě nechci!

Spoiler about Damon's gift

28. července 2011 v 12:00 | Ada |  TVD - NOVINKY
Nina Dobrev nám poskytla spoiler, který nám trochu přibliží dárek, který dostane Elena od Damona ke svým 18. narozeninám. "Elena od něho dostane něco, co je pro ni opravdu velmi důležité a významné. Je to něco, co by od Damona vůbec nikdo nečekal. Je to znak silné důvěry."
Tak co myslíte, že dostane? Abych se přiznala, tak nemám ponětí. Přemýšlela jsem nad něčím hodně originálním a vtipným, protože známe Damona, že? Ale nikdo to od něho nečeká... tak co to kruci je?


CAROL LOCKWOOD CHARACTER

28. července 2011 v 9:00 | Ada |  CHARACTERS
.::Carol Lockwood::.

Stav: Člověk
Místo narození: Mystic Falls, Virginie, USA
Věk: cca 40 let
Příbuzní: Richard Lockwood (manžel - mrtvý), Tyler Lockwood (syn), Mason Lockwood (švagr)
Barva očí: Hnědá
Barva vlasů: Hnědá
Poprvé představena v: Family Ties (1x04)

...........................................................................................
Carol byla maželkou starosty Richarda Lockwooda. Spolu mají syna Tylera. Carol je velmi snobská, zdržuje se v blízkosti svých bohatých přátelů. Se svým manželem patřila do tajné Rady zakladatelů, kteří vědí o upíří existenci. Vůbec se jí nelíbilo, když její syn chodil s Vickie Donovanovou. (1x04) Nebála se ani svému synovi říct do očí, že ji považuje za odpad. Se svým manželem neměla moc pěkné vztahy, hádali se. Když byl Richard zavražděn, (1x22) Carol byla velmi rozrušená a otřesená, ale kvůli Tylerovi se vše snažila zvládnout. Rozhodla se, že půjde do voleb na nového starostu a předala Damonovi vedení tajné Rady. Volby vyhrála a stala se z ní nová starostka Mystic Falls. Carol se snaží jít ve stopách manžela a pořádá jeho velmi oblíbené slavnosti, plesy a akce.
Je sice informována o upíří existenci, ale o tom, že se přivdala do vlkodlačí rodiny nemá ani ponětí. Teď jsme všichni zvědaví, jak se zachová, až se dozví pravdu o Tylerovi. Tyler se rozhodne opustit město společně s Jules, nechá matce dopis na rozloučenou a nasedá do Julesiného auta. (2x13) Carol okamžitě zavolá šerifce Forbesové a rozjíždí pátrání. Má strach z toho, že zůstala sama a opuštěná. Když Klaus potřebuje vlkodlaka pro svůj obětní rituál, nařídí Maddoxovi, aby Carol zavolala Tylera. Maddox ovlivní Carol, aby nechala Tylerovi vzkaz na záznamníku, že je v nemocnici. (2x17) Hned po tom ji Maddox schodí ze schodů a ona skončí v nemocnici. Probere se po boku Tylera. Když se vrátí z nemocnice (2x22) zaběhne k šerifce Forbesové a začne ji vydírat, aby si pospíšila s tou upíří záležitostí jinak si na to sežene někoho jiného.
.............................................................................................................................................
archiv | © damon-online.blog.cz | search| © 21.4.2010