Prosinec 2010

DAMON-ONLINE - HAPPY NEW YEAR 2011

31. prosince 2010 v 18:00 | » LanQka |  OSTATNÍ
Damon-Online.blog.cz
.::ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK::.
.::HAPPY NEW YEAR::.

Tento blog jsme společně s DianQou založily 21. dubna 2010 a neměly jsme ani tušení, jak se to tu rozjede. Existovalo už bezpočet stránek o Ianovi a Vampire Diaries, že to někdy ani nemělo cenu. Já jsem však moc vděčná, že tu stále s námi jste a doufám, že se blogu damon-online bude dařit i v nadcházejícím roce 2011. Díky za práci všech, kteří s tímto blogem spolupracují.

Vám návštěvníkům přejeme krásný nový rok, spoustu lásky, štěstí, peněz i zdraví! A hlavně další sledování seriálu Vampire Diaries!!!
~ přeje Damon-Online Team


Nina Dobrev on cover of Mexico’s Seventeen Magazine (January 2011)

31. prosince 2010 v 14:40 | Bella |  NINA-NOVINKY
Nina Dobrev se objevila v lednovém čísle maxického časopisu Seventeen.

imagebam.com....Ian Somerhalder: "Give Damon some love"

31. prosince 2010 v 11:55 | LanQka |  TVD - NOVINKY
Damon-Online.Blog.Cz
Pár dnů před vysíláním dílu 2x11 By the Light of the Moon řekl Ian Somerhalder v rozhovoru pro E!Online, že trochu žárlil ohledně milostné scény mezi Stefanem a Katherine, která se odehrává v hrobce (v té době jsme ještě nevěděli, že to je jen sen).

"Tohle věcmi pořádně zamíchá a způsobí nepředvídatelné spojenectví," řekl Somarhalder. "Také jsem prosil a žádal, aby Damonovi dali nějakou lásku, něco skutečného, podstatného," dodal a také doufá, že se mezi ním a Elenou něco před koncem série stane.


Michaela McManus talks about Damon`s shower scene

31. prosince 2010 v 10:00 | LanQka |  TVD - NOVINKY
Michaela McManus byla v jednom rozhovoru také dotázána na Damonovu koupelnovou scénu. Speciálně na to, jestli je tu nějaká šance, jestli by Damon a Jules uzavřeli příměří na tak dlouho, aby si stihli dát romantickou schůzku.

"Je to vtipné, protože mi moje máme psala mail, hned po tom, co si o tomhle přečetla. Byla něco jako ´Snad to nejsi ty, kdo si bude sundávat šaty!´Hej, tohle je The Vampire Diaries. Není tu žadný cizinec, který by to přikořenil. Takže je to možné. Kdo ví."
Damon's Shower Scene - First Photo!

28. prosince 2010 v 12:51 | LanQka |  TVD - NOVINKY
Za přispění KwiQy a vd-fans.com, se tu objevila první fotka z Damonovy scény ve sprše, s "krásnou dívkou". Někteří se určitě modlili za Elenu, a někteří tvrdili, že je to Jules. A nebo Katherine? Co myslíte? Každopádně tato fotka je dokonalá, doufám, že se časem objeví i další a v lepší kvalitě...
Nina Dobrev interview for Flare magazine (2011)

28. prosince 2010 v 0:27 | Bella |  NINA-NOVINKY
Damon-Online.blog.cz
Nina Dobrev udělala rozhovor pro únorové (2011) vydání magazínu Flare, pro který nafotila také svůj nový shoot. Tady máte malý úryvek z celého článku, kde mluví o svém "nejpamátnějším" dni.

Nejlepší den:
[Zaprvé] Měla jsem mít s někým rande, a na poslední chvíli jsem musela letět do města kvůli podnikání. Nejenže celou situaci nesmírně dobře pochopil, ale překvapil mě tím, že přiletěl za mnou na pozdní večeři tu noc. Byla jsem šokována, jak daleko zašel, aby mohl trávit čas se mnou. Bylo to velmi romantické. [Zadruhé] Po dlouhém, velmi vyčerpávajícím, a emocionálně vyčerpávajícím dni na place, jsem se vrátila domů a našla svého přítele v kuchyni, jak připravuje večeři. Podal mi skleničku vína a šli jsme do obývacího pokoje, kde byl připravený masážní stůl. Řekl, že jsem měla těžký den a masérka přišla za pár minut, a poté, co skončila s masáží, večeře byla připravena. Skoro jsem umřela. To je to, co říkám, romantické a promyšlené.New personal photos of Nina's twitter

27. prosince 2010 v 16:00 | Bella |  NINA-NOVINKY
» Nina Dobrev přidala nové fotky na svůj twitter. Jsou tam také fotografie z hor, kde byla s Ianem Somerhalderem a pár přáteli.

carrie: podle Twitteru Ian byl na horách na štědrý den s rodinou, Nina to tam napsala o dva dny později a má tam fotku s bratrem...řekla bych, že tam také byla s rodinou a někde uplně jinde...

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com20.12. 2010 - 26.12. 2010

27. prosince 2010 v 12:34 | DianQa |  STATISTICS
© Damon-Online
Pondeli: 1163
Utery: 811
Streda: 888
Ctvrtek: 711
Patek: 1141
Sobota: 656
Nedele: 883

Celkem: 6253

Opět naprosto úžasná návštěvnost. Děkujeme mnohokrát za taková nádherná čísla.

6 Sexiest Vampire Hookups Of 2010: Rob & Kristen Vs. Ian & Nina, And More!

27. prosince 2010 v 12:12 | LanQka |  TVD - NOVINKY
Damon-Online.blog.cz
HollywoodLife.com si dlouhodobě udržuje úzké oko na nejvíce sexy upíry z Vampire Diaries, True Blood a samozřejmě Twilight ságy, a sestavilo tuto další anketu. Na výběr máme ze šesti kandidátů s nejvíce HOT scénou z dané show.

» Edward (Robert Pattinson) a Bella (Kristen Stewart), v ložnici - v Eclipse
» Katherine (Nina Dobrev) a Damon (Ian Somerhalder), líbací scéna - The Return
» Sookie (Anna Paquin) a Erica (Alexander Skarsgard), první skutečný-životní polibek v True Blood
» Elena, Stefan (Paul Wesley), Katherine a Mason (Taylor Kinney), čtyř-milostná scéna (21. října)
» Sookie a Bill (Stephen Moyer), krvavá scéna ve sprchovém koutě - True Blood
» Robert Pattinson a Kristen Stewart, při natáčení Breaking Dawn v Brazílii

HLASOVAT MŮŽETE ZDE » 6 Sexiest Vampire Hookups Of 2010


Ian Somerhalder - Guest to the Bloodynight Con

27. prosince 2010 v 11:58 | LanQka |  Ian Somerhalder - Novinky
Damon-Online.blog.cz
KLZ Events oznámily, že prvním potvrzeným hostem na akci s názvem Bloody Night Con je Ian Somerhalder, jeden z nejvíce sexy upírů v televizním světě... Ian se taky mezi diváky stal nejočekávanějším hostem této show. Tato show spočívá v tom aby si jí Ian užil a připojil se ke svým fanouškům v mnoha zajímavých akcích.

Akce se bude konat od 11. do 12. února 2011 ve Španělsku v Barceloně. KLZ events chce dosáhnout toho, aby fanoušci mohli obdivovat své idoly a vidět je na živo.. lístky budou v prodeji už od 2. ledna 2011. Pro více informací můžete navštívit oficiální stránku, Twitter nebo Facebook tohoto podniku..


Photo from Ian Somerhalder's Twiter

26. prosince 2010 v 12:51 | LanQka |  Ian Somerhalder - Novinky
» Nová fotka z Ianova twiteru

imagebam.com ...


Damon & Elena Video - Walk Away

25. prosince 2010 v 18:21 | LanQka |  VIDEOS
Do tohoto videa jsem se jednoduše zamilovala ♥. Těžko říct co se mi na něm tak moc líbí. Podívejte se sami a pak možná pochopíte. Opravdu krásné video...Co vám nadělil Ježíšek?

25. prosince 2010 v 11:23 | DianQa
Damon-Online.Blog.Cz
Zdravím všechny, kdo si zrovna čtou tento článeček. Jelikož je první svátek vánoční a nejsou žádné novinky, rozhodla jsem se, no teda spíše jsem zvědavá. Jaká byla vaše nadílka pod stromečkem? Já musím říct, že jsem byla oprvadu překvapena, kolik jsem toho dostala. Teda jelikož jsem holka, dostala jsem vážně hodně oblečení. Hrozně moc oblečení :) Ale i další věci jako puzzle s tématikou Avatar (hodně těžký vzor, nevím jestli ho poskládám), dále třeba poukázku na masáž, velkého plyšového psa (protože se vracím do dětských let) a další. Ještě předtím jsme ale měli typickou štědrovečerní večeři, což znamená kapřík s bramborových salátek. Co jíte na tento den vy? Pak přišlo právě to rozalování dárků a jelikož to bylo velice únavné :D dívali jsme se pak na televizi. Ano, začalo to Holkou na roztrhání, film byl hodně dobrý, romantický. Pokračovalo to typickou pohádkou Tři o říšky pro Popelku a skončilo to Kořením života. Ani tento film nezaostával. Musím říct, že Catherine Zeta-Jones tam hrála vážně bombovně. No už dost o mně. Co jste dělali včera? Co jsme měli na večeři a co jste dostali? ♥
Doufám, že tento den byl u vás taky tak dobrý a pohodový jako u mě a že si užijete zbytek volna podle vlastního gusta :)

INTRO for damon-online.blog.cz

24. prosince 2010 v 23:32 | TeeBeeHero |  DAMON-ONLINE - FANVIDEOS
Zdravím všechny členky, které pilně pracují na tomto úžasném blogu a všechny oddané fanoušky Iana a TVD, jenž pravidelně přicházejí pro dávku nových informací a čehokoliv jiného, co se našeho tématu týká. Jsem ráda, že můžu být součástí toho všeho ;) Nějaký čas už vyrábím videa pod přezdívkou TeeBeeHero (protože mě žádná lepší nenapadla :D - jen tak na vysvětlenou T.B. jsou moje iniciály) a jako menší dáreček (pokud se tomu tak dá říkat) jsem se rozhodla udělat INTRO pro damon-online.blog.cz. Intro by mělo sloužit k jisté propagaci blogu a představení jeho obsahu. Nevím, jestli se mi to uplně podařilo a bude plnit svůj účel, ale každopádně

BYCH VÁM VŠEM CHTĚLA JEŠTĚ DNES VE ŠTĚDRÝ DEN POPŘÁT KRÁSNÉ POHODOVÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ A CO NEJPODAŘENĚJŠÍ NOVÝ ROK VE VŠECH OHLEDECH! :)

Ještě málý dodatek k videu: Nejlepší kvalitu získáte, když si z 360p překliknete na 720p ;)
Ostatní moji tvorbu najdete na mém kanálu na http://www.youtube.com/user/TeeBeeHero  

.............................................................................................................................................
archiv | © damon-online.blog.cz | search| © 21.4.2010