Listopad 2010

Damon & Elena || Breathe Me

30. listopadu 2010 v 17:31 | Bella |  VIDEOS
Jelikož nejsou žádné novinky, tak přidávám jedno úžasné video s Delenou....nebo mě se alespoň líbí =)  Myslím, že stojí zato se na něj podívat, i když takovýchto nádherných videí je spousta a kdybych jsem sem měla dávat všechna, co se mi líbí, tak bych tady byla i zítra =DTVD 2x10 (The Sacrifice) - Promo II

30. listopadu 2010 v 14:16 | LanQka |  VIDEOS
Očekávaná desátá epizoda "Oběť" se pomalu blíží. Už hořím nedočkavostí. Jsem velice zvědavá na Damona a Elenu..a vlastně na všechno..nemůžu se dočkat =) Takže jen takové připomentí Promo videa...;-)
22.11. 2010 - 28.11. 2010

29. listopadu 2010 v 15:20 | DianQa |  STATISTICS
Damon-Online.blog.cz
Pondeli: 611
Utery: 562
Streda: 573
Ctvrtek: 577
Patek: 559
Sobota: 711
Nedele: 699

Celkem: 4292

Od minulého týdne to spadlo skoro o čistou tisícoku ale i přesto jsou to tak nádherná čísla ♥

Vampire Diaries" Hookup Heats Up?

29. listopadu 2010 v 14:36 | LanQka |  VIDEOS


Scans of the French magazine Plus Series

28. listopadu 2010 v 11:41 | Bella |  MAGAZINE SCANS
Objevily se dva scany z francouzského magazínu Plus Series, ve kterém je anketa Bella Swan z Twilight ságy vs. Elena Gilbert z Vampire Diaries a krátký článek o Damonovi a Stefanovi.

imagebam.com imagebam.com...

Awesome TVD Arts

28. listopadu 2010 v 11:28 | DianQa |  OSTATNÍ
Jeden velice šikovný fanoušek udělal tyto nádherné kresby postav z našeho oblíbeného seriálu ♥
Damon-Online.Blog.Cz
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com.imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com.imagebam.com. imagebam.com


Congrats, Ian Somerhalder! HollywoodLife's "Sexiest Man Alive!"

27. listopadu 2010 v 22:45 | LanQka |  Ian Somerhalder - Novinky
Damon-Online.blog.cz
Ian Somerhalder vyhrál opět nad Robertem Pattinsonem! Tentokrát v anketě pořádané Hollywoodlife "Nejvíc sexy muž planety". Čtenáři HollywoodLife.com hlasovali jednoznačně pro Iana a díky jejich podpoře si zajistil vítězství!

Zde jsou konečné výsledky této ankety:
Ian Somerhalder: 117,028 hlasů
Robert Pattinson: 103,540 hlasů

Katerina Graham Helps Feed The Homeless

27. listopadu 2010 v 18:58 | DianQa |  OSTATNÍ
Určitě víte, že tento čtvrtek byl v Americe Den Díkuvzdání. Mnoho lidí v tam o tomto dnu pomáhá bezdomovcům a chudým tím, že vaří v kuchyni pro tyto sociálně slabé. A velkým potěšením pro nás je fakt, že se této charity v Los Angeles zúčastnila i Katerina Graham, která v seriálu hraje čarodějku Bonnie.Damon-Online.Blog.Cz
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com.

Nina Dobrev talks about Episode "Katerina"

27. listopadu 2010 v 17:01 | LanQka |  TVD - NOVINKY
Damon-Online.blog.cz
Většina fanoušků The Vampire Diaries ví, že má Nina Bulharské kořeny. Proto následující informace bude pro mnohé z Vás velkým překvapením, protože Nina potřebovala menší pomoc v epizodě Katerina, jak prozradila v rozhovoru s Toronto Sun.

"Volala jsem svojí mamce, a společně jsme to přeložily." řekla Nina o scéně v Bulharsku v epizodě Katerina. "Myslím, že většina spisovatelů použije nějaký online překladač a velmi se u toho pobaví, protože překladatelské programy na internetu nejsou nikdy správné. Proto jsem si své dialogy přeložila a zavolala mamce, abych se ujistila, že je to správné." doplňuje.


Spoilers: New Characters for Upcoming Episodes

27. listopadu 2010 v 12:12 | DianQa |  OSTATNÍ
Přidávám sem článek, kde u epizod jsou napsané postavy, které nově vstoupí do už tak komplikovaného děje. V tomto článku je i hodně spoilerů, takže jestli se nechcete dozvědět nic nového, tak vám doporučuji tento článek ignorovat.

Damon-Online.blog.cz
10. epizoda: "The Sacrifice"
» Alice: Krásná vysokoškolačka s mírným německým přízvukem. Když přijde domů, najde u sebe v bytě Rose. Poté, co uvidí Elenu, splete si ji s Katherine. Elena toho využije ve svůj prospěch a ptá se jí, jak najít upíra jménem Adrienne. Alice zná Katherininu reputaci z doslechu, proto dělá, co chce, protože ví čeho je "Katherine" schopná.
» Adrienne: Intelektuální a nebezpečně vypadající upír. Velmi obávaná ostatními upíry.
» Cody: Upír ve věku okolo 30 let. Pokusí se vzít Elenu od Rose. Poté, co sdělí Adrienne informace,  ho Adrienne zabije (vyrve mu srdce).

11. epizoda: "By The Light Of The Moon"
» Jules: 25, opálená a sexy surfařka. Přichází do města a vyptává se na Masonovo zmizení, nakonec dojde až k Damonovi - a překvapivě si drží pevnou půdu pod nohama, ví, že upíři existují - možná ví i o vlkodlacích.Candice Accola says: "You will see Caroline struggle with new triangle"

26. listopadu 2010 v 16:59 | LanQka |  TVD - NOVINKY
Damon-Online.Blog.CzExistují nějaké náznaky, že přátelství Tylera a Caroline přeroste v něco víc? Budeme vidět rozvíjet se tuto romance?
Spoustu skvělých románků může růst právě z přátelství. Samozřejmě, že je tu určitá možnost. Stane se to nebo ne, to nevím. Nejsme tolik dál před publikem. Takže já opravdu nevím. Vím, že ... Caroline je jediná, která ví, čím Tyler prochází, takže jejich přátelství jen tak neodejde. Něco tam je. Zda se to promění v romantický vztah, nebo jestli v opravdu krásný způsob podpory pro jednoho - kdo ví. Fanoušci budou muset zůstat na laděni a dívat se.

Mattova (Zach Roerig) ex-přítelkyně a jeho nejlepší přítel se k sobě přibližují čím dál víc. Jak bude na tuto situaci reagovat on? Jsem si jistý. Jsem si jistý, že rakce tam bude. Jo, určitě. Bude opravdu zajímavé sledovat výsledek jeho reakce.


LA Times chats to Candice Accola

26. listopadu 2010 v 14:32 | Bella |  OSTATNÍ
Damon-Online.Blog.Cz
Existují náznaky, že by Tylerovo a Carolinino přátelství mohlo být i něco víc. Uvidíme rozvoj této romance?
Spoustu skvělých románků může růst z přátelství. Samozřejmě, že tady ta možnost je. Jestli se to stane nebo ne, nevím. Nejsme o moc dál před publikem. Takže já opravdu nevím. Vím, že ... Caroline je jediná, která ví, čím Tyler prochází, takže přátelství jen tak neodejde. Je tu něco, co tam je. Zda se to promění v romantický vztah, nebo zda se to promění v opravdu krásný systém podpory jeden pro druhého, kdo ví. Fanoušci budou muset zůstat jen naladěni a dívat se.Why do we love Damon? » 1x05 You're Undead to Me

25. listopadu 2010 v 19:19 | DianQa |  Damon
Damon-Online.Blog.Cz

02:10 » Protože má své slabé upíří stránky. // Because he has vampire weaknesses.
09:55 » Protože nikdy neztrácí smysl pro humor. // Because doesn't lose sense of humor ever.
20:23 » Protože si nehraje na normálního kluka. // Because he doesn't play the normal guy.


Katherina Petrova Video - Amen Omen "He killed them..."

25. listopadu 2010 v 15:23 | LanQka |  VIDEOS
Tak, jistě už všichni viděli epizodu "Katerina", která je především o minulosti Katherine a právě tady máme jedno (fan)video z tohoto dílu. Je vlastě o Katherinině minulosti, myslím, že je to skvělá postava a jistám způsobem je i jedna z mých oblíbených. Doporučuju na video se podívat..;-)Caroline and Tyler: Potential love triangle

24. listopadu 2010 v 20:01 | DianQa |  OSTATNÍ
Damon-Online.Blog.CzKonečně to přijde. už brzy uvidíme Tylerovu přeměnu ve vlkodlaka. Naštěstí na to nebude sám - najde nečekaného spojence v Caroline (Candice Accola). Accola a Trevino udělali rozhovor se Zap2it a mluvili o nezvyklém poutu mezi upírem a vlkodlakem.
Na internetu se tomuto páru začalo přezdívat "Forwood" - Caroline Forbes & Tyler Lockwood.

Když byli ale dotázáni na milostné pouto, chvíli jim trvalo, než odpověděli. "Podle mého názoru je na každém romantickém vztahu nejúžasnější, že na počátku je přátelství," řekla Accola. "Kdo ví, co se stane v průběhu série, ale já si myslím, že právě teď je to o tom, že oba prožívají podobné období, kdy nastupují na novou etapu jejich života, i když v tak extrémním napřirozeném stylu."
"Tyler pozná Caroline lépe, než kdokoli jiný," řekl Trevino.

Carolinin zájem o Tylera ho překvapí a je kvůli tomu nejdřív trochu skeptický. On bojuje se smrtí svého otce a stále si myslím, že ho jeho strýc Mason opustil kvůli surfování na Floridě. "Možná se zdržuje kolem. Proč se zdržuje kolem? Proč se o Tylera zajímá?"

Je tu ještě jeden problém, o kterém nikdo nechce mluvit - co s Mattem (Zach Roerig)? On je Carolinin bývalý - a ještě se přes ní nepřenesl - a on má být Tylerův nejlepší přítel. Zničí nové pouto mezi Caroline a Tylerem jejich přátelství nadobro? "Teď je to trojúhelník," vysvětluje Trevino. "Tyler a čím si prochází, a čím si bude muset projít, a Caroline a Matt. Takže si myslím, že v pár příštích dílech tu bude tohle trio."


Damon's Vampire Rival - Klaus [Spoiler]

24. listopadu 2010 v 16:25 | LanQka |  TVD - NOVINKY
Damon-Online.blog.cz
Umírám touhou vědět nějaké nové informace o Vampire Diaries. Můžete mi pomoct? - Valerie

ADAM: Do města přichází Klaus. Často zmiňující člen Originals je popisován jako pohledný, okouzlující a 1000let starý upír. Pociťujeme přicházející napětí mezi Damonem a Klausem. Klasovy bezprostřední plány zapojení Alarica, kterého pomocí své síly přinutí pro něj pracovat a nechá ho na svátky unést Jennu. (Ta Dívka nemůže mít nikdy přestávku?)


Anketa měsíce LISTOPAD

23. listopadu 2010 v 20:07 | DianQa
Hlasuj v anketě měsíce LISTOPAD pro svou oblíbenou epizodu
Tato anketa je jedinečná v tom, že je aktualizovaná jen jeden měsíc. Anketa je seřazena podle obrázku.
Doufám, že jsem vybrala dobré epizody, jinak své jiné odpovědi pište do komentářů.

Která epizoda se vám líbila nejvíce?Damon-Online.Blog.Cz
.............................................................................................................................................
archiv | © damon-online.blog.cz | search| © 21.4.2010