Září 2010

Ian Somerhalder says Katherine is like the old Damon!

30. září 2010 v 16:35 | LanQka |  TVD - NOVINKY
Damon-Online.blog.cz
Už brzy nastane den zcela nové Vampire Diaries epizody! Dělali jsme co bylo v našich silách, aby byli fanoušci týmu Damon spokojeni a zasvěceni do dalších možných informací ohledně Katherine a show. Tentokrát od hvězdy Iana Somerhaldera (představitele Damona).

Konkrétně z Vampire Diaries, jak dlouhá bude hruzovláda Katherine v Mystic Falls, a kdo by ji mohl ukončit? "Ale já nevidím, že by se tomu tak stalo někdy v dohledné době," řekl Ian o možném (eventuálním?) zániku Katherine. Dělá zmatky, člověče. Ona je samotným základem pro katastrofy. Je jako Damon v loňském roce, nevidím jak bych ji přiřadil jinak," vysvětlil Ian Somerhalder.

"Předtím, když Damon přišel do města, byla v něm znát příčina a účinek, a cokoliv co udělal způsobilo ten dominový efekt v podstatě celého města, a teď je to všechno na Katherine. Je to velice nebezpečná záležitost. Opravdu je."

Takže co je jejím problémem? Proč je tak tvrdohlavá dělat spoušť?
"Je to z její mysli," řekl Ian. "A to co dělá může být z jakéhokoliv důvodu. Já ani nevím. Mohlo by to být pro lásku, mohlo by to být pro přežití, mohla by to být i pomsta. Já vlastně vůbec nevím. Když na to příjdete, velmi se na to budu těšit."


Damon & Elena Video || Someday; do you actually care?

30. září 2010 v 15:39 | LanQka |  VIDEOS
U svého skvělého aff ♥ Lamii le Morte  jsem našla toto naprosto úchvatné video s Damonem a Elenou. Jsou tam jak záběry z druhé řady, tak i z první. Určitě doporučuju shlédnout ;-)MTV News Chat with Ian Somerhalder!

30. září 2010 v 13:21 | LanQka |  Ian Somerhalder - Novinky
© Damon-Online.blog.cz
"Je to opravdu opravdu skvělé," řekl Ian pro MTV News o své účasti na summitu. "Myslím, že je tam spousta hněvu a frustrace, strachu a odhodlání pokud mluvíme o důsledcích té obrovské ropné skvrny. Ale vláda o tom ví dost, a hodlá podniknout kroky k tomu, aby to dokázali napravit.

Dále pověděl pro MTV News: "Ale na konci dne, a já vím, že to bude znít jako klišé, ale na konci dne, děláte to všechno - stejně jako ostatní - pro lásku. Někteří v módě nebo v dalších odvětvích, a to je důvod, proč děláte to, co děláte. Můžete jít na to velmi nekonvenčně, být neortodoxní a chovat se neeticky, ale přesto žijete v to, čemu věříte a to potom děláte a míříte vysoko." vysvětlil Ian Somerhalder.Vampire Diaries series continued!

29. září 2010 v 13:42 | LanQka |  TVD - NOVINKY
Damon-Online.blog.cz
Vzhledem k dotazu na Twitteru, zda se odvysílá či ne série Vampire Diaries, byla většina z nás silně znepokojena. Vysílání této show na CW mohlo být zrušeno. Tentokrát však přinášíme uklidňující zprávu. V posledních dvou týdnech, kdy jsme mohli sledovat první díly aktuální (druhé) sezóny, konstatujeme, že show je naprosto mimo nebezpečnou zónu...

Stejně tak show "Gossip Girl" nebo seriál "90210", které jsou v oblasti s malými diváky a jsou tedy kandidáty, kteří by mohli být zrušeni - jsou v nebezpečí (IN DANGER). V tabůlce jsou pod žlutou barvou. Samozřejmě je těžké tyto věci ovlivnit, ale každý z nás má možnost jistým způsobem svůj oblíbený seriál podporovat např. jeho sledováním...

imagebam.com    

News of Damon-Online.blog.cz!

28. září 2010 v 16:01 | LanQka
01) DianQa byla tak ochotná a kompletně pře-upravila seznam photoshootů Iana Somerhaldera, které obsahují i VD proma. Již dřív to bylo na podobný způsob, ale teď jsme to shrnuly do jednoho článku a upravily (respektivě DianQa) titulní obrázky a přehlednost. viz článek » Ian Somerhalder Photoshoots.


02) Dále jsem pro tuto stránku vytvořila takový speciální banner. Od včerejška jste ho mohli spatřit dole na stránce, nebo také v našich zdrojových iconách (viz článek). Doufám, že se líbí...

Elena Should Be With Damon & Stefan Should Be With Caroline! Vote now!

28. září 2010 v 13:48 | LanQka
Damon-Online.blog.cz
Hollywoodlife: Páry v této show jsou uplně špatně! Dovolte mi, abych je prohodil, aby dávaly větší smysl: Elena (Nina Dobrev) a Stefan (Paul Wesley) vždy působily jako takový příliš sladký a téměř dokonalý pár - ale po shlédnutí epizody třetí Bad Moon Rising (Vampire Diaries), myslím, že je čas, aby oba měli možnost jít svou vlastní cestou. Je tak zřejmé, že Elena by pravděpodobně mohla být s Damonem (Ian Somerhalder), který se v její blízkosti mění k lepšímu a snaží se kvůli ní změnit, a Stefan s Caroline (Candice Accola), protože objevila jeho vtipnou stránku...

HLASOVAT MŮŽETE ZDE


'Diaries' Damon 'more human with Elena'

27. září 2010 v 17:25 | DianQa |  OSTATNÍ
© Damon-online
Ian Somerhalder přiznal, že neví, co se stane v dalších epizodách mezi Elenou a Damonem. Herec řekl, že by Elena (Nina Dobrev) udělala chybu, kdyby si něco začla s Damonem."Myslím si, že by byla blázen," řekl. "Damon je tak nebezpečný, dělá všechno špatně." Nicméně dodal:"Vím, že to bude znít rozporuplně, ale asi jen vedle Eleny můžete Damona vidět jako člověka se srdcem na pravém místě...to jsou všechny ty protichůdné otázky a emoce."

"Elena přenáší to dobré v Damona a Damon to dobré zas přenáší Eleně." Somerhalder také připustil, že bude muset hodně pracovat na tom, aby ho Elena poté, co málem zabil Jeremyho, opět měla ráda. "Myslím si, že to bude hodně dlouhá cesta pro něj a Elenu. Neumím si představit, jak to mezi nimi bude, až ho Elena dokáže vystát. Ikdyž ví, že ho teď nenávidí, udělá cokoliv, aby ji ochránil".

TV's Best Vampires

27. září 2010 v 14:57 | DianQa |  OSTATNÍ
Byl sestaven seznam nejlepších seriálových upírů všech dob, a jen my, fanoušci, můžeme rozhodnout o vítězi. Když myslím seriálových, tak je jasné, že Twilight Saga tam obsazena není.

© Damon-Online
Stefan and Damon Salvatore (Paul Wesley, Ian Somerhalder) • The Vampire Diaries
Po 160 letech se bratři Salvatorovi vrátili do městečka Mystic Falls, kde nic netušící studentka tamějšího gymnázia Elena je svazována podobou k upírce Katherine, která tyto bratry přeměnila.
Damon nemá žádný problém pít lidskou krev, tudiž je silnější než Stefan, který pije pouze krev zvířecí. Damon se tudiž může přeměňovat na zvířata a mít kontrolu nad počasím. Stefan bohužel má jen sílu, obratnost a sílu ovlivnit myšlení lidí na svou stranu. Ne však tak silně jako Damon.
Ošklivé prsteny, jež bratři nosí, jim umožňují jajkýkoliv pohyb ve slunečných dnech.

Rozhodnutí je na vás. Aktuálně vyhrává Spike ze seriálu Buffy přemožitelka upírů, na druhém místě je Angel ze stejnojmenńého seriálu a na třetím místě se vyhřívá náš oblíbenec Damon. Stefan je bohužel až na šestém místě. Uvidíme, jak tento žebříček nakonec pro naše bratry skončí.


Diskuze: Caroline

27. září 2010 v 10:04 | DianQa |  Diskuze
Damon-Online.Blog.Cz

Téma: Připojí se Caroline ke Katherine?
____________________________________
Jak si myslíte, že se rozhodne Caroline? Připojí se ke Katherine nebo ne?
Já osobně vůbec nevím. Kdyby stále chodila s Mattem, tak by se určitě nepřipojila, ale teď nevím.
A jaký je váš názor? Máte vůbec nějaký? Jakou cestu myslíte, že zvolí Caroline?

20.9. 2010 - 28.9. 2010

27. září 2010 v 9:33 | DianQa |  STATISTICS
Damon-Online.blog.cz
Pondeli: 506
Utery: 442
Streda: 449
Ctvrtek: 481
Patek: 717
Sobota: 873
Nedele: 747

Celkem: 4215

Páni. Ta návštěvnost se pořd ještě zvyšuje ♥ Tentokrát máme za týden už dokonce 4000. Nedokážeme tomu uvěřit, mockrát vám děkujeme, tato čísla jsou prostě úžasné.

TVD 2x03 Animations of Damon-Online (by Vicky)

26. září 2010 v 21:24 | LanQka |  TVD - ANIMACE
Má drahá Vicky udělala speciálně pro mě (a tento blog) pár naprosto senzačních animací. Vybrala jsem si tyto naprosto úžasné momenty s Damonem z Bad Moon Rising.Upřímně nechápu, jak ho Elena může tak trápit... A ještě bych měla jednu otázku, kterou z nich by jste chtěli tentokrát do menu?

  


40 000 visitors of this blog

26. září 2010 v 19:37 | DianQa |  STATISTICS
Damon-Online.Blog.Cz
Tak tohle je naprosto neuvěřitelné, vždyť začátkem září jsme měly na tomto blogu 30.000 návštěv a tímto dnem se číslo přehouplo přes další desetitisícovku. Hrozně moc vám děkujeme. Budeme se i nadále snažit přidávat zajímavé články o The Vampire Diaries. Tímto článkem vám chceme hrozně moc poděkovat, že sem stále chodíte. Ani ve snu nás nenapadlo, když jsme tento blog založily, že bude tak hodně navštěvovaný a populární. Prostě DĚKUJEME ♥

DAMON-ONLINE ON FACEBOOK

26. září 2010 v 12:18 | DianQa & LanQka
Damon-Online.blog.cz
Tímto vás oficiálně zveme na nově založenou stránku tohoto blogu na komunikativním serveru Facebook. Jestliže jsi fanoušek The Vampire Diaries a rád chodíš na tento blog, přidej se a staň se členem. Jak tady na tomto blogu, tak i na facebooku můžeš sledovat nejnovější informace týkající se Vampire Diaries nebo Iana Somerhaldera - tak neváhej a přidej se. Najdeš tam fotky, videa a další věci ze světa TVD...Budeme rády za každého člena. PAGE DAMON-ONLINE.


Who’s The Sexiest Werewolf?

26. září 2010 v 11:34 | DianQa |  OSTATNÍ
Damon-Online.Blog.Cz
HollywoodLife.com vytáhl dohromady šest nejvíce sexy vlkodlaků a vy můžete hlasovat pro svého oblíbence. Je to Taylor Lautner z Twilight? Joe Mangianello z True Blood? Nebo snad Michael Trevino a Taylor Kinney z našeho oblíbeného seriálu The Vampire Diaries?
Pro nás, fanoušky The Vampire Diaries je to těžší, protože tu máme hned  dva vlkodlaky. Ale jakého si vybrat? Strejdu Masona nebo Tylera? Rozhodnutí je na vás.
Aktuálně vítězí Taylor Lautner ale hned za ním je Michael Trevino. Hlasovat můžete každý den.
Podpořte svého oblíbeného vlkodlaka a dejte mu svůj hlas.

Ian Somerhalder talks about "Memory Lane" for PopWrap!

26. září 2010 v 9:46 | LanQka |  TVD - NOVINKY
Damon-Online.blog.cz
Ian Somerhalder včera ráno diskutoval s PopWrap o vztahu Damona s jeho bratrem Stefanem, Elenou, Katherine a dalších s ním souvisejících postav ve Vampire Diaries. Ale především řekl pár informací o epizodě "Memory Lane."

PW: Co byste řekl, že bylo vaše oblíbené v nadcházející epizodě?
Ian: Flashbacková epizoda je opravdu velká - velké množství záběrů do minulosti. Cool věc byla, a to i pro mě jako diváka, co nového se z té minulosti odhalilo. Bylo to to, co se přesně stalo v té hrobce. A Katherine je ta, která to vysvětlí a sami uvidíte vizuálně rok 1860. Je to matoucí, silné a chladné. Je to přesvědčivé, dynamické a plné s*** , které jsem vždy chtěli vědět.Bude zábava se na to dívat...


Diskuze: Vlkodlak

25. září 2010 v 19:35 | DianQa & LanQka |  Diskuze
Damon-Online.Blog.Cz

Téma: Mason Lockwood jako vlkodlak
____________________________________
Jak si myslíte, že filmaři zpracovali Masona Lockwooda jako vlkodlaka?
Já osobně jsem trochu zklamaná, představovala jsem si ho více strašidelnějšího a většího.
A jaký je váš názor? Vyplnil tento vlkodlak vaše očekávání nebo ne?The Vampire Diaries 2x03 - Bad Moon Rising

25. září 2010 v 16:55 | DianQa |  TVD - ONLINE
» EPISODE 2x03 - BAD MOON RISING

.............................................................................................................................................
archiv | © damon-online.blog.cz | search| © 21.4.2010