Srpen 2010

Next TVD Cast Icons by LanQka to ICONCENTER!

31. srpna 2010 v 17:28 | LanQka |  OSTATNÍ
TAk udělala jsem dalších pár ikon, které přidám brzy i do našeho iconcentra. Jsou z úžasného promo posteru k druhé sezóně TVD... doufám, že se vám budou líbit. Prosím při použití uveďte zdroj ;-)

TVD Season 2 Posters Icons  > made by LanQka > Set 01

    


David Anders Talks About Vampire Diaries

31. srpna 2010 v 16:03 | DianQa
Damon-Online.Blog.Cz
Na co se můžeme těšit ve druhé sérii?
Objeví se tu velký vlkodlak, který zasáhne do příběhu. Pokud jde o mě, Elena přijde domů poté, co do mě Katherine bodla a uřízla mi prsty. Elena musí učinit velké rozhodnutí. Na scéně je vážně hodnektár jak Elena tak Katherina. Nina má opravdu hodně práce.

Proč John zabil Annu?
Protože byla upírka. Viděl, že by klidně mohla Jeremyho proměnit v upíra. Nemyslím si, že by to John schválil. John je jediná mužská osoba  Jeremyho životě a tak se k němu chová jako otec k synovi. Pro producenty to bylo těžké rozhodnutí opustit tak skvělou postavu, jakou byla Anna.

Najdou John a Elena způsob jak spolu vyjít?
Pro Elenu je to hodně těžké najít v Johnovi něco dobrého. John vážně není rád, když je v Mystic Falls.

Six Delete Scenes of Vampire Diaries Season 1!

31. srpna 2010 v 13:11 | LanQka
» Season 1 > Delete Scene > Episode 1x06 (Lost Girls)Amazon.co.uk exclusive: Get to know Ian Somerhalder

31. srpna 2010 v 12:48 | LanQka |  VIDEOS
Amazon exkluzivně zveřejnil video/rozhovor s Ianem Somerhalderem, představitelem Damona Salvatora z Vampire Diaries: Ponejte Iana Somerhaldera!Nina Dobrev on playing Elena and Katherine both

31. srpna 2010 v 10:20 | LanQka |  NINA-NOVINKY
Damon-Online.blog.cz
A Diaries doppelganger: Nina Dobrev pracuje dvakrát tak těžce na natáčení populární CW Show "Vampire Diaries", kde hraje jak Elenu, tak i Katherine.

"Vůbec jsem nespala, protože jsem při natáčení pracovala tak moc, že jestli vidíte nějaký náznak toho, je toho ještě mnohem víc." říká Nina. "Začíná to být děsivější a temnější, ale zároveň je to pro mě i více zábavy. Je to také tragické a já pak od těch špatných věcí utíkám." vysvětlila představitelka Eleny Gilbert a Katherine Pierce pro TV Guide.


Tvd Cast Thanks Fans For Their Support

31. srpna 2010 v 10:10 | DianQa |  VIDEOS
WB dali na internet tohle video, kde Ian, Nina a Paul děkují všem fanouškům seriálu The Vampire Diaries za jejich obrovskou podporu.


Candice Accola On That Morning Show (Video)

31. srpna 2010 v 9:58 | LanQka |  OSTATNÍ
Ranní rozhovor s Candice Accola (seriálovou Caroline). Hovoří o své hudební kariéře, natáčení v atlantě, a své roli v show Caroline Forbes.Interview with Malese Jow for Popstar!

30. srpna 2010 v 16:57 | LanQka |  INTERVIEWS
Damon-Online.Blog.Cz
Časopis Popstar! si připravil interview s představitelkou upírky Anny Malese Jow

Popstar!:  Jak jsi začala s hraním?
Malese:  Začalo to stovkami konkurzů. To byla spousta práce. Měla jsem domluvený seriál Unfabulous, ale do té role mě moc nechtěli, tak jsem čekala rok. Bojovala jsem za tuhle roli. Hrozně moc jsem ji chtěla.  Naštěstí to skončilo v můj prospěch. Musíte vytrvat. Musíte bojovat a mít dobrý přístup. Být v tom, protože to milujete.

Popstar!:  Minulý rok jste si zahrála v hitu The Vampire diaries . Řekni nám o tvé postavě.
Malese:  Moje postava se jmenovala Anna.  Přišla do seriálu v polovině 1.série a v její první epizodě se spřátelila s Jeremym, kterého hraje Steven R. McQueen. Všichni si mysleli, že je prostě normální dívka, pořád milá a nevinná, jenže v další epizodě  BUM - je to upírka! Netušila jsem, že budu upír! Přišla jsem první den na natáčení a oni na mě: "Dneska tě vybavíme tesákami a čočkami." A já na to: " To je super! Jsem nadšená!" Byla to skvělá postava. Jsem za ní moc vděčná.


Nina Dobrev at 62nd Emmy Awards 2010 Show

30. srpna 2010 v 14:53 | DianQa
Jak Ian Somerhalder napsal na Twitter, Nina je velmi talentovaná herečka, zpěvačka i tanečnice. Svým talentem přispěla na show Emmy Awards 2010, která se konala včera v noci. Nina tancovala a zpívala na show společně s hereckým týmem ze seriálu Glee v tomto složení: Amber Riley, Jane Lynch, Tina Fey, Joel McHale, Jimmy Fallon, Cory Monteith, Chris Colfer, Jorge Garcia a Nina Dobrev. Nina se v tomto videu, které zachycuje i přímý přenos ze show, objeví až po třetí minutě. Dokonce tam i zpívá.


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com ..

23.8. 2010 - 29.8. 2010

30. srpna 2010 v 13:03 | DianQa |  STATISTICS
Damon-Online.blog.cz
Pondeli: 403
Utery: 452
Streda: 438
Ctvrtek: 422
Patek: 427
Sobota: 404
Nedele: 452

Celkem: 2998

Páni. Na tohle ani nevím co říct. Je to naprosto úžasná návštěvnost. Hrozně moc vám děkujeme ♥


Courtney Ford talks about her Character "Vanessa Monroe"

30. srpna 2010 v 10:09 | LanQka |  TVD - NOVINKY
Damon-Online.blog.cz
Courtney Ford se nebojí krve. Ford se v letošní sezóně objevila ve spoustě krvavých seriálech nebo filmech. V Dexterovi se objevila jako vražedný zabiják. A teď nový vstup do Vampire Diaries jako upírka. Isobel je posedlá Damonem, a i Vanessa se chystá získat přízeň tohoto sexy upíra.

"Hraji Vanessu Monroe, studentku střední školy, která pomáhá Alaricovi (Matt Davis), Damonovi (Ian Somerhalder) a Eleně (Nina Dobrev) s výzkumem vlkodlaků z Duke University a Isobel. Je to opravdu pěkný oblouk."

"Vanessa má konflikt, protože studium nádherné mytologie a folklóru vidí z poloviny uplně skepticky. Polovina její části věří a druhá všechno vidí černě, chodí stále dopředu a dozadu. Pro ni je to velká překážka."

•KOPÍRUJTE POUZE SE ZDROJEM •.::Fanclub Vampire Diaries::.

29. srpna 2010 v 19:27 | LanQka & DianQa
THE VAMPIRE DIARIES FANCLUB
Chceš se stát součástí tohoto blogu a především součástí fanklubu úžasného seriálu Vampire Diaries? Pokud jsi fanoušek, neváhej a zapiš se...

• Přezdívka
• Město (nepovinné)
• Blog (nepovinné)
• Oblíbená postava(y)
Na blog si dejte ikonku fanklubu

.::POZOR::.
Pokud si na blog nedáte ikonku s odkazem na tento fanklub, nezapočteme vás jako fanouška...


..................................................................................................................................................

A pro nadšence Deleny:
Pokud fandíte této dvojici, můžete si dát na blog tuto ikonku (nepovinné)


Ian Somerhalder and Paul Wesley - Portrait by @ JustIanS

29. srpna 2010 v 18:21 | LanQka |  OSTATNÍ
Nedávno se objevili tyto skvělé portréty Iana Somerhaldera a Paula Wesleyho. Portréty nakreslil @ JustIanS, který má neobyčejný talent. Tyto portéry mluví za sebe...*nádhera*

        


Ian Somerhalder and Nina Dobrev Season 1 DVD Behind The Scenes

29. srpna 2010 v 12:24 | LanQka |  VIDEOS
Během posledního měsíce sem byly postupně dodávány bonusové materiály z DVD (intervia s tvůrci, trailer na druhou řadu a nepovedené scény), dnes vám přináším video ze zákulisí VD, na kterém je nám ukazováno jakými utrápami prochází Ian v maskérně, když ho maskují na zlého upíra (červené čočky, zoubky). Kopírujte pouze se zdrojem Katie. Za tento článek díky svému skvělému aff Bella.The Vampire Diaries Preview - Cosmic Love

29. srpna 2010 v 10:58 | DianQa |  VIDEOS
Tady máme takovou upoutávku na druhou sérii The Vampire Diaries. Je to natočené při jednom posteru. Hrozně moc se mi to líbí. Udělali to fakt moc hezky. Určitě se na to podívejte.


Ian's Personale photo with Candice Accola

29. srpna 2010 v 9:59 | LanQka |  Ian Somerhalder - Novinky
Objevila se nová osobní fotka Iana Somerhaldera s jeho co-star Candice Accolou, která v seriálu hraje Caroline. Věděli jste, že Ian kouří? Pokud ne, tady na fotce je to zřejmé... Avšak, já mu to neberu..každý má své zlozvyky.
© Damon-Online.blog.cz


Damon & Elena Video - Impossible

28. srpna 2010 v 16:40 | LanQka |  VIDEOS
Zatím se neobjevilo moc novinek, proto přidávám další skvělé video s Damonem a Elenou, doufám, že už vám tím nelezu krkem. Ale vážně stojí za shlédnutí. Pamatuju si tu scénu hned zezačátku videa, kdy Damon řekne, že doufá, že Elena zemře... to mě předtím docela dostalo, ale podle mě si stejně chce nalhát jen to, že Elena pro něj nic neznamená.Upíří deníky » Probuzení » 12. kapitola

28. srpna 2010 v 16:37 | DianQa
Damon-Online.Blog.Cz
Elena se zvolna otáčela před velkým zrcadlem v ložnici tety Judith. Margaret seděla v nohách veliké sloupkové postele a vážně kulila modrá kukadla obdivem.
"Přeju si, abych měla taky takové šatičky na Halloween," řekla. "Mně se nejvíc líbíš jako malé bílé koťátko," odpověděla Elena a políbila ji mezi dvě bílá ouška, která Margaret měla na čelence ve vlasech. Pak se obrátila k tetě, která stála u dveří s připravenou jehlou a nití. "Jsou dokonalé," pochválila vřele. "Nemusíme změnit vůbec nic."
Dívka v zrcadle klidně mohla vystoupit z jedné z Eleniných knih o renesanci. Měla holé hrdlo a ramena a těsný živůtek ledově modrých šatů zdůrazňoval její štíhlounký pas. Dlouhé široké rukávy byly prostřižené tak, že jimi vykukovala bílá hedvábná košilka vespod. Široká rozevlátá sukně se letmo dotýkala podlahy kolem ní. Byly to opravdu krásné šaty a bledě modrá barva podtrhovala tmavější modř jejích očí.
Když se Elena odvracela od zrcadla, padl jí zrak na starobylé kyvadlové hodiny nad toaletním stolkem. "Ale ne, je skoro sedm. Stefan tu bude každou chvilku."
"Támhle je jeho auto," upozornila ji teta Judith, když pohlédla z okna. "Sejdu dolů a pustím ho dovnitř."
"To je v pořádku," odpověděla Elena. "Otevřu mu sama. Ahoj a užij si rozdávání dárků k Halloweenu!" A už pospíchala se schodů.
Tak tady jsem, pomyslela si. Když se natáhla po klice, vzpomněla si na ten den, nyní již skoro dva měsíce vzdálený, kdy zastoupila Stefanovi cestu po hodině evropských dějin. Měla stejný pocit očekávání, vzrušení a napětí.
Jen doufám, že tohle dopadne líp, než ten minulý plán, pomyslela si. Minulý týden a půl upínala svoje naděje k tomuto okamžiku, k tomuto večeru. Pokud se se Stefanem nedají dohromady dnes večer, nestane se to už nikdy.

'Vampire Diaries' Debuts Sexy Season 2

28. srpna 2010 v 12:48 | DianQa |  OSTATNÍ
Damon-Online.Blog.Cz
Ve druhé sezóně vyvolá Katherinin návrat v Mystic Falls chaos. Dozvíme se, že Katherine Damona nechce, ale že se chce vrátit ke Stefanovi. První epizoda druhé sezóny bude navazovat na stejnou noc, jakou finální epizoda první série skončila, kdy Elena přichází domů, jen aby objevila strýčkův a bratrův osud.

Jinak 31.srpna bude vydáno DVD a Blu-Ray, které obsahuje čtyři disky, obsahující vystřižené scény, "Tmavou pravdu", komentáře producenta Kevina Williamsona a mnoho dalšího.
.............................................................................................................................................
archiv | © damon-online.blog.cz | search| © 21.4.2010