Ian Somerhalder’s interview with Zap2it: “We’ve got to change.”

27. června 2010 v 17:31 | LanQka |  Ian Somerhalder - Novinky
© Damon-Online.blog.cz
Louisana spolu s hvězdou "The Vampire Diaries" Ianem Somerhalderem neúnavně pracuje na pomoci katastrofální situaci v Mexickém zálivu, přestože únik ropy byl již před dvěma měsíci. Ian udržuje fanoušky v kontaktu a podává informace pomocí svého twitteru @iansomerhalder.

Nedávno vyjádřil své zklamání ve slavných hvězdách, které ani nehnuly prstem pro pomoc.
" Brad Pitt a další skvělí lidé, co všude pomáhají, mě strašně zklamali."říká. "Ale je mi to celkem jasné, je to jen Louisana, malé městečko, tak proč se snažit. Ale je to můj domov, proto to nevzdávám." Somerhalder dále říká, že věci nejsou tak skvělé ani nikde jinde v okolí zálivu. "Všechna okolní města byla na tomto zálivu závislá."vysvětluje. Když jsme s Ianem mluvili před měsícem, byl téměř v slzách, když popisoval škody na jeho domovu. Nyní, po Larry King je veselejší, protože se do pomoci zapojuje stále více lidí. "Je to určitě škoda, že se takhle zničila část ekosystému, avšak vše se posune určitě dál. Na Larry King to byl velmi citlivý moment, když lidé promluvili. Dojalo mě to. Byl jsem ohromen vášní, s níž lidé popisovali svou nespokojenost."říká. Somerhalder s nimi souhlasí. "Musíme to změnit. Je to nebezpečí pro celý svět, pokud to bude unikat dál. Obama se naštěstí rozhodl zrušit převoz ropy přes mexický záliv, což je jedině dobře. Až se zbavíme téhle katastrofy, bude to tu jako dřív."říká přesvědčeně. Pokud chcete získat informace, jak pomoci, podívejte se na United Way, the National Wildlife Federation, a Nature Conservancy.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
.............................................................................................................................................
archiv | © damon-online.blog.cz | search| © 21.4.2010