Červen 2010

Jezebel Magazine Out Takes

30. června 2010 v 19:40 | AnetKa™ |  NINA - PHOTOSHOOTS
Tak AnetKa se hlásí,ano LanQa,už říkala,že jsem jako nová výpomoc,takže já jdu něco přidat mám tady new shoot Niny,který nafotila pro magazín Jezebel,je vážně úžasný ♥

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com...


Nová pomocná síla!

30. června 2010 v 10:41 | LanQka
© Damon-Online
Někteří možná nevíte, že odešla má spoluadminka DianQa. Což je mi strašně moc líto, a když sem na to všechno sama, přestává mě to i bavit. Chtěla sem zde uveřejnit článek, kde bych nabrala novou spoluadminku nebo víc spoluadminek, ale nechtěla sem vám brát prázdniny a obtěžovat.

Nakonec sem tak trochu někoho našla. Je to AnetKa™ z blogu vanessa-hudgens-net.blog.cz. Snad se tato volba vyplatí, protože je jistě skvělá adminka a výborně vede svůj blog. Navíc si píšeme pořes icq a snad to spolu nějak zvládneme.

Každopádně pokud by kdokoliv měl zájem podílet se na tomto blogu a pomohl mi, byla bych opravdu moc vděčná. Tak kdyby někdo chtěl být adminem/adminkou tohoto blogu, samozřejmě společně semnou, napište ;-)

Nina Dobrev as "This Week´s Best Dressed Celebrities"

30. června 2010 v 9:28 | LanQka |  OSTATNÍ
© Damon-Online.blog.cz
Na této stránce můžete hlasovat o to, kdo byla nejlépe oblečená celebrita tohoto týdne. Samozřejmě, že ve výběru je i Nina Dobrev se svým skvělým lookem na Much Music Video Awards. Myslím si, že šance, že Nina vyhraje jsou více než jasné, protože jediným jejím možným konkurentem je Kristen Stewart. Myslím si ale, že Nina je dokonale sladěná. Volba černé barvy neyla rozhodně špatná a všechny doplňky k tomu sedí.
‘Vampire Diaries’ exclusive: Did David Anders survive?

29. června 2010 v 19:53 | LanQka |  TVD - NOVINKY
Přestože v posledním měsíci producentka "The Vampire Diaries"brutálně napadla Elenina otce Johna, jeho představitel David Anders potvrzuje svou účast v příští sérii. 

"Teraz to visí vo vzduchu."hovorí. "Ešte mi nedali vela možností. Mám pocit, ako by som  mal  spoustu nohou a každá ide iným smerom. Ale to je rozhodnutie Kevina Williamsona." Ačkoliv se na papíře zdá Johnova šance na přežití tenká - Katherine mu usekla jeho prsty a probodla střeva - David připomíná fanouškům: "Ne vždycky lidé umírají na bodnutí nožem."
Zatímco David čeká na scénář "VD", objevuje se v seriálu "Syfy's Warehouse 13" ( premiéra je 6.července, David se tam objeví 7.září)"Cestuji tam časem."odhaluje. "Vedu časopis, který se vrací do 60.let. Zatím je vše zahalené v tajnosti, takže víc říct nemohu."

Damon & Katherine Video - I Still Love You

29. června 2010 v 19:38 | LanQka |  VIDEOS
Toto video už jste možná někteří viděli...já sem ho viděla už dřív..je to nějakou dobu. Ale je to opravdu strašně moc pěkné, ale také velice smutné video....chudák Damon..:(Nina, Paul and Ian nominated for Breakout Stars at E! Online’s Tater Tops

29. června 2010 v 19:34 | LanQka |  OSTATNÍ
Málo známá skutečnost: Příští týden udělí The Television Akademy nominace na "Primetime Emmy Awards". Samozřejmě všichni víme, odkud příchází největší sláva pro nejvíce milované hvězdy TV. E! Online Tater Top Awards - o oceněných rozhodnou pouze voliči, ti kteří vědí nejlépe, kdo je nejoblíbenější, vy fanoušci.
A začíná to právě teď....
Tater Tops je šance pro vás - milovníky televize - můžete dát najevo svou přízeň televizním pořadům a hvězdám, které tolik milujete.
Všechno žertování o "skutečné slávě" jde stranou. Mohu vám říci, že vítězové Tater Top Award dostávají trofeje Golden Tater a spousta herců a režisérů, kteří už toto ocenění získali jsou naprosto v pohodě a je znát, že jim přízeň fanoušků pomohla v jejich práci.
Dnes jsme našli nejjasnější a nejnovější favority TV sezony na cenu Tater Top Award. Nominováni jsou Ian, Nina i Paul.
Hlasovat můžete ZDE a vyhlášení vítězů bude 20.července.


Damon Salvatore Video - Hottest VD Vampire!!

28. června 2010 v 14:03 | LanQka |  VIDEOS
Mno, co k tomu dodat...damon je úžasnej..stejně tak ian, který ho hraje...opět přidávám další krásné video, opravdu velice povedené..určitě se podívejte ;-)Vampire Diaries or Bieber Diaries?

27. června 2010 v 19:14 | LanQka |  TVD - NOVINKY
The Vampire Diaries brzy začne znovu natáčet v Covington, Georgia - aka Mystic Falls, Virginia. Jednadvacet epizod bylo natáčeno v tomto kuriózním městě Atlanta. Media, jako vždy uchvácena populární show, nás bombardují jmény známých osobností, které se můžou nebo nemusí objevit v další sérii.

Na zvěstech o Justinu Bieberovi by mohlo být něco pravdy; údajně jako lidé mluvili s lidmi z Vampire Diaries o malé roli, ale nic není potvrzeno. Stejná zpráva také tvrdí, že byl zahájen kontakt.

Spojení mezi Bieberem a The Vampire Diaries je Katerina Graham [Bonnie Bennet], která se objevila v jeho posledním klipu "Somebody to Love".

Jako další kadidát do show je Ralph Fiennes, kterého by tam ráda viděla Nina Dobrev [Elena Golbert] a na UK Broadsheet řekla: "Byl by úžasný jako upír."Ian Somerhalder’s interview with Zap2it: “We’ve got to change.”

27. června 2010 v 17:31 | LanQka |  Ian Somerhalder - Novinky
© Damon-Online.blog.cz
Louisana spolu s hvězdou "The Vampire Diaries" Ianem Somerhalderem neúnavně pracuje na pomoci katastrofální situaci v Mexickém zálivu, přestože únik ropy byl již před dvěma měsíci. Ian udržuje fanoušky v kontaktu a podává informace pomocí svého twitteru @iansomerhalder.

Nedávno vyjádřil své zklamání ve slavných hvězdách, které ani nehnuly prstem pro pomoc.
" Brad Pitt a další skvělí lidé, co všude pomáhají, mě strašně zklamali."říká. "Ale je mi to celkem jasné, je to jen Louisana, malé městečko, tak proč se snažit. Ale je to můj domov, proto to nevzdávám." Somerhalder dále říká, že věci nejsou tak skvělé ani nikde jinde v okolí zálivu. "Všechna okolní města byla na tomto zálivu závislá."vysvětluje. Když jsme s Ianem mluvili před měsícem, byl téměř v slzách, když popisoval škody na jeho domovu. Nyní, po Larry King je veselejší, protože se do pomoci zapojuje stále více lidí. "Je to určitě škoda, že se takhle zničila část ekosystému, avšak vše se posune určitě dál. Na Larry King to byl velmi citlivý moment, když lidé promluvili. Dojalo mě to. Byl jsem ohromen vášní, s níž lidé popisovali svou nespokojenost."říká. Somerhalder s nimi souhlasí. "Musíme to změnit. Je to nebezpečí pro celý svět, pokud to bude unikat dál. Obama se naštěstí rozhodl zrušit převoz ropy přes mexický záliv, což je jedině dobře. Až se zbavíme téhle katastrofy, bude to tu jako dřív."říká přesvědčeně. Pokud chcete získat informace, jak pomoci, podívejte se na United Way, the National Wildlife Federation, a Nature Conservancy.


‘When I Was 17′ with Sara Canning

27. června 2010 v 17:28 | LanQka |  INTERVIEWS
© Damon-Online.blog.cz
Kde jsi vyrůstala?
SC: Dětství jsem prožila v Newfoundlandu a pak jsem na základce a střední byla v Kanadě v Albertě.

Byla jsi dobrá studentka? Měla jsi ráda školu?
SC: Byla jsem fakt skvělá studentka! Byla jsem hloupá a ctižádostivá. Ale na druhou stranu jsem se zapojovala do akcí, které se na škole konaly, tak mi to procházelo.

Co byl nejhorší populární trend v tvých pubertálních létech?
SC: Pamatuju se, jak se do školy nosila pyžama. Fakt divný.

Jaká je nejbláznivější věc, kterou jsi s mužem udělala?
SC: Nemám mnoho bláznivých okamžiků, ale když jsem poprvé políbila svého prvního kluka, tak to bylo dost divné, protože jsem nikdy nedělala první kroky a neuměla jsem to!

Candice Accola at NYLON Magazine´s Music Issue Party

26. června 2010 v 13:49 | LanQka |  OSTATNÍ
Candice (Caroline) sa zúčastnila párty pro magazín NYLON, dostala i zajímavou otázku, na kterou odpověděla, že by chtěla ochutnat pravou krev a nejlépe krev herce Alexandra Skarsgarda, který hraje v upírském seriálu True Blood!


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Ian Somerhalder dnes na NOVĚ!!!

25. června 2010 v 15:25 | LanQka
© Damon-Online.blog.cz
Ian Somerhalder si dnes večer zahraje v katastrofickém filmu Ztracené město (Lost City Raiders). Jeho role je Jack Kubiak. Film bude vysílat program Nova dnes v 21:55h.

Film Ztracené město pojednává o sérii katastrof vyvolaných globálním oteplováním. Vinou globálních změn roztál polární led a více než polovina pevniny je zaplavena. Archeolog John Kubiak (Ian Somerhalder) se vydává na přísně tajnou misi za kouzelným artefaktem, který by měl stoupání hladiny oceánů zvrátit. Artefaktem by mělo být Mojžíšovo žezlo, které bylo pohřbeno společně se slavným králem Richardem lví srdce. A právě k jeho hrobu se hrdinové potopí. Skutečně se jim truhlu podaří najít, vzápětí však zjistí, že žezlo bylo už před staletími objeveno a zaměněno za kopii. Další stopa vede Kubiaka a jeho syny do Drážďan, kde pochopí, že nejsou jediní, kdo po unikátním artefaktu pátrají. Na stopě je mu i nelítostný realitní magnát Nicholas Filiminov a v jeho službách vede pátrání Jackova expřítelkyně Giovanna, která netuší, že ho Filiminov chce využít k vlastním cílům.Damon & Elena Video - Bruises And Bitemarks

24. června 2010 v 19:12 | LanQka |  VIDEOS
Mno, Damon je prostě skvělý ♥...přináším další moc hezké video s Damonem a Elenou.The Vampire Diaries - Elena and Katherine to Faceoff (spoiler)

23. června 2010 v 18:02 | posted by: LanQka |  TVD - NOVINKY
© Damon-Online
S Bewitched, I Dream of Jeannie a The Patty Duke Show se vracíme do 60.let a v další sérii The Vampire Diaries bude Nina Dobrev hrát Elenu a Katherine na stejné scéně

"Moc ještě o tom nemohu mluvit," řekla výkonná producentka Julie Plec, "ale jedním velkým překvapením je, že Katherine bude stát tváří v tvář Eleně."

Jak se Nina cítí ohledně hraní Eleny a jejího dvojníka z 19. století na stejné scéně? "Budu muset požádat o vyplacení dalšího šeku," řekla 21 letá Nina, která jako malá obdivovala výkon Lindsay Lohan v The Parent Trap (Past na rodiče). Zatímco speciální efekty se od dob Bewitched (Samantha/Serena, kterou hrála Elizabeth Montgomery) tisickrát zlepšily, Nina se stále obává emocí protějšího záskoku, když natáčení začíná v červenci. "Bude to těžké, protože velká část herectví je reagování na jinou osobu, ale bude to zábava vykročit z mé pohodlné zóny."

Nina není jediná, kterou čeká těžký herecký výkon. S pohledem - Zachovejte všechny dámy ve stejném městě - bude také Ian Somerhalder hrát dvě odlišné strany Damona. "Bude to jako na emocionální horské dráze," předpovídá Ian. "Damon, který je s Katherine, je mladší, zábavná chlap, který je jí zaujatý - tak odlišný od šíleného, zralejšího Damona, kterého vídáváme s Elenou."


Ian & Nina NEW Free Design!

23. června 2010 v 15:30 | posted by: LanQka |  FREE DESIGNS
Damon-Online.blog.cz
NÁHLED (full)

Tak a je tu další Free layout! Té sytě výrazné růžovo-červené barvy sem se docela obávala, ale kombinace této barvy a černé působí podle mě skvěle.Jen chci upozornit, že je dělaný pouze pro fansite a nedám ho každému - přednost dám samozřejmě svým drahým affs ♥

K DESIGNU: Odkazy v horní (černé) liště, playlist (libovolný), popisky v menu, welcome message (libovolný), klikací iconka (vyjímečně), + elite icony v záhlaví (bonus). Vzhledem k obtížnosti nastavení designu, nastavuju sama (popřípadě vyjímky)...


MÁTE ZÁJEM O TENTO LAYOUT? (přednost dávám affs)
...piště do komentářů...Exclusive spoilers for season 2!!!

22. června 2010 v 18:29 | posted by: LanQka |  TVD - NOVINKY
© Damon-Online
Už bylo na čase! Máme pro vás exkluzivní spoiler na druhou řadu The Vampire Diaries!!! 

"Nemohu o tom zatím moc mluvit," řekla výkonná producentka Julie Plec, "ale jedno z velkých překvapení je, že Katherine bude stát tváří v tvář Eleně."

Jaký má Nina pocit z hraní Eleny a její dvojnice z 19. stol ve stejné scéně? "Budu muset požádat o druhou výplatu," řekla 21-letá herečka, která se jako dítě divila dvojroli Lindsay Lohan ve filmu The Parents Trap. Zatímco speciální efekty jsou od dob Elizabeth Montgomeryové v roli Samanthy/Sereny v Bewitched mnohem pokročilejší, Nina se stále obává emocí protějšího záskoku, když natáčení série pokračuje v červenci. "Bude to odlišné, protože mnoho herců reaguje na další osobu, ale bude to zábava vykročit z mé pohodlné zóny."

.............................................................................................................................................
archiv | © damon-online.blog.cz | search| © 21.4.2010