Ian Somerhalder talks Damon's love for Elena

14. května 2010 v 17:49 | LanQka |  INTERVIEWS
© Damon-online
Rozhovor s Ianem Somethalderem. Řekl něco o vztahu Damona a Eleny / Katherine, něco o další sezoně a spoustu dalšího...většinu sem vám přeložila ;-)

A finální episoda první řady je tu. Jo, je to dobrá epizoda. Je tu spousta věcí, co se přihodí a byla to opravdu zábava. Trvalo dlouho než jsme daly dohromady osm dramatických událostí. Myslím, že lidem se vážně budou líbit...Doufám...

Osm dramatických událostí? (smích) Jo, je jich docela hodně...

Jak reagují ostatní na seriál Vampire Diaries? Vypadá to, že se tam vždy něco stane, tak si představme jaké bude finále epos. Jo, mluvil jsem se s svým velmi dobrým přítelem, který řekl, že byl trochu znepokojen tím, že každá epizoda má v sobě něco jedninečného. Líbilo se mu, jak to všechno dokážeme vydržet a zvládáme to. Ale existují čtyři nebo pět knih, takže děj je vždy zajištěný k šílenství producenta Kevina Williamsona a Julie Plec, snad budeme mít štěstí.

Ve finální epizodě jsme měli možnost vidět Damovou druhou (lepší) stránku. Jo. Víš, pro Damona je to teď všechno trochu matoucí. Přišel do města, a chtěl zpátky Katherine. Miluje svého bratra, ale zároveň by jí moc chtěl zpátky. A myslím, že Damon všechny překvapil, svým zájmem o některé lidi a je to pro něj trochu zvláštní. Všechny se snaží ochraňovat. Je to jiný Damon. Mám-li být upřímný, trvalo mi nějaký čas si na to zvykat. Bylo to divné, není to už Damon, které jsme znávali.


Jak jste se s tím vyrovnali? Jo. Víte, že moment, v životě, kdy jste s někým trávili čas třeba na rande a najednou si uvědomíte, že k té dotyčné osobě možná něco cítíte? A pak je druhá část, kde vaše představa je, SAKRA.

Ano. Vzhledem k tomu se nakonec pak ocitnete v zranitelné situaci. Ano. Ale ohrožení nepředstavuje Damon. V Damonovi jsou občas kousky zranitelnosti. Není pro mě jednochudé hrát tuto toli. Vzhledem také k tomu, že Damon má vždy všechno pod kontrolou. Ale oba jsme se tak nějak doplnili.

Vlastně to dává smysl. A teď myslíš, že více zranitelný Damon je někdo, koho bychom mohly potom vidět v 2. řadě? (smích) Doufám, že ne. Ne, víte, já jsem pro jízdu. Nechávám se vést, jsem něco jako cestující v tomto vlaku.

Finále sezóny končí,máte ponětí o tom, jakým způsobem bude pojata další sezóna? Já nevím. Nejsem si jistý, jak odpovědět. V další řadě se hodně zaměříme na děj.

Předpokládám, že některé věco v nadcházející řadě budou mít co dočinění s Elenou. Víme, že Damon se o ni teď hodně stará a ochraňuje ji, ale myslíte, že ji miluje? No, myslím, že je to docela složité. Chci říct, podívejte se, jestli jste v lásce s někým komu je 145 let, on si uvědomuje jak hloupé by bylo žít s upírem. Damon je něco jako 168let starý, takže ona je o 150 let mladší než on!

No, Katherine je někdo, kdo je věkově pro něj naprosto vzhodný. Předpokládám, že ji můžeme zahlédnout ve finále.Kevin a Julie říkali, že se vrátí zpět v určitém okamžiku. Ano, to bude.

Teď ví, jak ho zradila, můžete předvídat, jak bude Damon reagovat na to, vidět ji znovu? Upřímně vážně nevím, Myslím, že Stefan i Damon vidí své chyby a trochu zvláštním způsobem ji nyní pohrdají. Ona byla něco jako jejich stvořitel. Byla jejich milenkou. Oni však mysleli, že je jejich přítel. Ona toto všechno ztělesňuje, tak když se vrátí, myslím, že to bude hodně zvláštní chvíle.

Damon se zdá být typ muže, který dostane to, co chce. Bude to platit i při Eleně? Myslím, že z toho mám i docela strach. Zdá se mi, že teď se trochu předbíhají ve skóre, neboť Damon je přesvědčen, že Stefan je důvod, proč mu odešla Katherine. Takže se Stefanem jsou tak trochu na hracím poli o Elenu. Damon pravděpodobně nebude mít klid, dokud Elenu nezíská.

Bude se nadcházející sezóna zajímat o biologickém otci Eleny. Ach jo. John Gilbert, bude hrát v této řadě velkou úlohu.

Dobře, poslední věc, odpusťe mi, ale každ chce vědět, budeme moct vás vidět v další sezóně opět bez košile? Nějaký díl v druhé sezóně se asi najde.


 Mějte na paměti, že toto je můj překlad! Kopírujte pouze se zdrojem!

• KOPÍRUJTE POUZE SE ZDROJEM •


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 BKlady.bizarre BKlady.bizarre | 14. května 2010 v 18:03 | Reagovat

wáá, bez košile, ano ano anooooo <333 ...jinak, já se té 2-. série snad nedočkám *-*

2 barča barča | E-mail | 19. července 2010 v 21:13 | Reagovat

skvelej članek :D uz se nemuzu doclkat na zari ..faakt skvelej blog :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
.............................................................................................................................................
archiv | © damon-online.blog.cz | search| © 21.4.2010