Květen 2010

Ian Somerhalder Dancing

31. května 2010 v 19:25 | » DianQa |  VIDEOS
Prohledávala jsem různá videa na Youtube, a našla tohle. Na jednom interview Ian Somerhalder ukázal svůj "Damonův tanec" a jak nečekané, tak fanynky úplně řvaly. Ale ten jeho pohyb je božský ♥


24.5. 2010 - 30.5. 2010

31. května 2010 v 19:20 | » DianQa |  STATISTICS
© Damon-Online
Pondeli: 175
Utery: 175
Streda: 153
Ctvrtek: 131
Patek: 169
Sobota: 172
Nedele: 198

Celkem: 1173

Paul Wesley in Seventeen Magazine (June 2010)

31. května 2010 v 17:14 | LanQka |  INTERVIEWS
© Damon-Online
Věříte v lásku na první pohled? Pokud máte na mysli, že vidím někoho s nějakou "speciální aurou", řekl bych, že můžu přijít na pocit, že ano. Myslím, že náš instinkt může být velmi přesný.

Když chcete holku, tak co uděláte, aby jste si získal její pozornost? Na střední škole se mi líbila jedna dívka. Jen sem se snažil být okouzlující a vtipný. Nejsem si jistý, jestli to tak i bylo.

Milostný trojúhelník v The Vampire Diaries je tak intenzivní. Bojoval jste někdy podobně o nějakou dívku? To asi ne, mám až příliš mnoho hrdosti, abych toho byl schopný. Snažím se svést dívku, když vím, že mě má ráda. Pokud se jedná i o jiného muže, nerad sem něčí konkurence.

imagebam.com....


Damon Salvatore Video - Everybody Loves Me

31. května 2010 v 14:02 | LanQka |  VIDEOS
Toto video jsem našla u svého skvělého Aff Vampire Girl. Je naprosto úžasné...fkt bomba..určitě se tky podívejte...moc díky za super video..♥Katerina Graham - My Boyfriend's Back Official Music Video

30. května 2010 v 20:35 | LanQka |  OSTATNÍ
Věděla jsem, že Katherine Graham (Bonnie) zpívá, ale ještě jsem jí neslyšela... Tady máte jedno video...na které mě upozornila Billie....moc díky ♥Vampire Diaries: A few other fun tidbits to sink your teeth into

30. května 2010 v 20:14 | LanQka |  TVD - NOVINKY
© Damon-Online
• Julie naznačila, že Stefan, Elena a Jonathan Gilbert nemusí být jediní, kdo si vede deník. "Kdo ví, možná má svůj deník i Kathenie," dobírala si nás.

• I nadále bude sledovat flashbacky z roku 1864, ale autoři se také zaměřují na současné scény pro budoucí série. Aktuální vtip je Stefan a Damon na párty v, teď zaniklém, nočním klubu Studio 54.

• Zajímá vás, co se stalo s hrozivou vránou, která poletovala kolem prvních pár epizod? Julie řekla, že vrána a mlha, které byly Damonem kontrolovány, se pro show zdály trochu moc nadpřirozené - a to říká hodně pro seriál, který se točí kolem upírů!

• Julie někdy nemá žádné nápady na příběhy, protože je tu mnoho podobných věcí, které se staly v Twilight nebo True Blood. "Já vymyslím příběh a Kevin bude jako 'Ne, to nemůžeme udělat. Práve to udělali v True Blood.'"


Vampire Diaries: New spoilers about 2 season from MTV

30. května 2010 v 20:12 | LanQka |  TVD - NOVINKY
© Damon-Online
Když jsme naposledy opustili Damona, tak se muchlovat s Elenou, nebo jsme si to my (a on) mysleli do chvíle, kdy vytáhla velký řeznický nůž a dal nám vědět, že byla opravdu darebácká upírka Katherine. Takže bude oklamaný Damon i nadále usilovat o Elenu?

"Jediná věc, kterou vám o nich ve druhé sérii mohu říci je to, že to bude velmi hluboký trojúhelník," řekla Julie poněkud stydlivě, ale dala nám pár informací. "Damon čeká ještě dlohá cesta, než se z něj stane člověk, který si Elenu zaslouží. Ale on má silný vliv a tah." Ale s Katherine, která sleduje Mystic Falls, Julie řekla, že máme očekávat "milostný čtyřúhelník".

A když už mluvíme o starověké upíří divě, Julie potvrdila, že Elena a Katherine jsou opravdu příbuzné (narozdíl od knih) a že jejich spojení se bude nadálě odhalovat.

"Náš postoj je hodně o pokrevní linii Pierců. Isobel je toho součástí, stejně jako Elena. Elena vypadá jako Katherine, jsou dvojnice. To je velká otázka, která bude kladena po dobu druhé série."


Upíří deníky » Souboj » 2. kapitola

30. května 2010 v 19:17 | LanQka
© Damon-Online
Nad opuštěným hřbitovem se vznášelo nepřirozené šero. Sníh Eleně oslepoval oči a vítr se zakusoval do těla, jako by vkročila do proudící ledové vody. Přesto se však tvrdohlavě odmítala obrátit k modernímu hřbitovu a silnici za ním. Pokud dokázala odhadnout, Wickery Bridge byl přímo před ní. Zamířila k němu.
Policie našla Stefanovo opuštěné auto vedle Old Creek Road. To znamená, že ho nechal někde mezi Drowning Creek a lesem. Elena klopýtala po zarostlé stezce hřbitovem, ale šla pořád dál. Musela mít hlavu skloněnou a pažemi k sobě tiskla svetřík. Zná přece tenhle hřbitov celý život a dokáže najít cestu i poslepu.
Než překročila most, třásla se jako ratlík. Už nesněžilo tak hustě, ale vítr byl ještě pronikavější. Prostupoval jí oděvem, jako by byl jen z tenkého papíru, a bral jí dech.
Stefan, pomyslela si, zahnula na Old Creek Road a plahočila se k severu. Nevěřila tomu, co řekl Damon. Kdyby byl Stefan mrtvý, věděla by to. Je naživu, někde je, a ona ho musí najít. Může být kdekoli v téhle vířící bílé záplavě; může být zraněný, může zmrznout. Elena matně cítila, že už neuvažuje racionálně. Veškeré její myšlenky se upnuly k jediné myšlence: Stefan. Najít Stefana.
Bylo čím dál těžší držet se cesty. Vpravo stála řada dubů a vlevo uháněly bystré vody Drowning Creeku. Zavrávorala a zpomalila. Vítr jí už nepřipadal tak hrozný, ale cítila se strašně unavená. Potřebovala si na chvíli sednout, alespoň na minutku.

Upíří deníky » Souboj » 1. kapitola

30. května 2010 v 18:06 | LanQka
© Damon-Online
Damone!"
Studený vítr Eleně rozevlál vlasy kolem obličeje a rval její lehký svetřík. Dubové listy vířily mezi řadami žulových náhrobků a stromy se zuřivě srážely větvemi. Elena měla studené ruce, chladem necítila tváře ani rty, ale stála proti vyjícímu větru zpříma a znovu zakřičela:
"Damone!"
Tohle počasí byla demonstrace jeho Síly, která ji měla odstrašit. Nepodaří se mu to. Myšlenka, jak asi byla stejná Síla použita proti Stefanovi, v ní probudila žhavý vztek, který spaloval její vnitřní já navzdory ledovému větru. Jestli Damon Stefanovi něco udělal, jestli ho zranil…
"Krucinál, odpověz mi!" zakřičela směrem k dubům, které lemovaly hřbitov.
Utržený dubový list se jako seschlá hnědá ruka snesl k jejím nohám, ale nedočkala se odpovědi. Obloha byla šedá jako sklo, šedá jako náhrobky, které ji obklopovaly. Elena pociťovala vztek a zklamání, které ji pálily v hrdle. Ramena jí poklesla. Mýlila se. Damon tu přece jen nebyl; byla sama s vyjícím větrem.
Otočila se - a zalapala po dechu.
Stál přímo za ní, tak blízko, že se její oblečení otřelo o jeho, když se otáčela. Na tuhle vzdálenost by cítila přítomnost jiného člověka, vnímala by jeho tělesné teplo nebo slyšela nějaký zvuk. Ale Damon samozřejmě člověk nebyl.
Ustoupila o několik kroků, než se přiměla zastavit. Všechny instinkty, které spaly, když křičela do větru, ji nyní naléhavě žádaly, aby se dala na útěk.
Zatnula pěsti: "Kde je Stefan?"
Mezi Damonovým tmavým obočím se objevila rýha: "Jaký Stefan?"
Elena pokročila dopředu a dala mu facku.
Nenapadlo ji to až do chvíle, než to skutečně udělala, a dokonce i potom sotva dokázala uvěřit, že to skutečně provedla. Ale byla to pořádně silná facka, kterou mu uštědřila veškerou silou, kterou v sobě sebrala, až Damonovi odletěla hlava ke straně. Ruka ji pálila. Stála před ním, pokoušela se zklidnit dech a prohlížela si ho.

The Vampire Diaries (Souboj)

30. května 2010 v 18:05 | LanQka |  SOUBOJ
UPÍŘÍ DENÍKY - SOUBOJ

© Damon-Online

01 » Upíří deníky » 01. kapitola
02 » Upíří deníky » 02. kapitola
03 » Upíří deníky » 03. kapitola
04 » Upíří deníky » 04. kapitola
05 » Upíří deníky » 05. kapitola
06 » Upíří deníky » 06. kapitola
07 » Upíří deníky » 07. kapitola
08 » Upíří deníky » 08. kapitola
09 » Upíří deníky » 09. kapitola
10 » Upíří deníky » 10. kapitola
11 » Upíří deníky » 11. kapitola
12 » Upíří deníky » 12. kapitola 
13 » Upíří deníky » 13. kapitola 
14 » Upíří deníky » 14. kapitola 
15 » Upíří deníky » 15. kapitola
16 » Upíří deníky » 16. kapitola

   ! KOPÍRUJTE POUZE SE ZDROJEM !   

Upíří deníky » Probuzení » 11. kapitola

30. května 2010 v 17:15 | LanQka
© Damon-Online
Elena klopýtala zšeřelou chodbou a pokoušela si představit, co je okolo. Pak se svět náhle rozsvítil a zjistila, že se nachází mezi známými řadami skříněk. Úleva ji zasáhla tak silně, že téměř vykřikla. Nikdy by neuvěřila, že bude tak vděčná jen za to, že vidí. Minutu jen tak stála a vděčně se rozhlížela.
"Eleno! Co tu děláš?"
Byly to Meredith a Bonnie, pospíchaly halou směrem k ní.
"Kde jste proboha byly?" zeptala se zprudka.
Meredith se zašklebila. "Nemohly jsme najít Shelbyho. A když jsme ho nakonec našly, spal. To myslím vážně," dodala, když se na ni Elena nevěřícně podívala. "Spal. A pak jsme ho pořád nemohly probudit. Teprve když se světla znovu rozsvítila, otevřel oči. Tak jsme vyrazily zpátky za tebou. Ale co děláš zrovna tady!"
Elena zaváhala. "Už mě unavilo čekat," řekla co nejbezstarostněji. "Stejně si myslím, že jsme pro dnešek udělaly už dost práce."
"No vidíš," ozvala se Bonnie.
Meredith neřekla nic, jenom se na Elenu pronikavě a zkoumavě zadívala. Elena měla pocit, že její tmavé oči vidí do jejího nitra.
Celý víkend a následující týden Elena pracovala na plánech strašidelného domu. Pořád měla málo času se vidět se Stefanem, což ji rozčilovalo, ale ještě víc ji rozčiloval samotný Stefan. Dokázala vycítit, jakou vášeň k ní pociťuje, ale také cítila, jak s ní bojuje, jak stále odmítá být s ní úplně sám. A v mnoha směrech pro ni zůstával stejným tajemstvím jako na začátku.
Nikdy nemluvil o své rodině nebo životě předtím, než přišel do Fell's Church a jakékoli otázky tímto směrem odsouval. Jednou se ho zeptala, jestli se mu stýská po Itálii, jestli nelituje, že sem přišel. Na okamžik se mu rozjasnily oči, zeleně zářily jako dubové listy odrážející se v hladině potoka. "Jak bych mohl litovat, když jsi tady ty!"řekl a políbil ji takovým způsobem, který jí vyhnal veškeré dotazy z hlavy. V tu chvíli Elena pocítila, jaké to je, být naprosto šťastný. Také cítila jeho radost, a když se odtáhla, viděla jeho rozjasněný obličej, jako kdyby z něj zářily sluneční paprsky.

TVD 1x15 (A Few Good Men) - Photo Gallery

30. května 2010 v 17:08 | LanQka |  STILLS
© Damon-Online
...............................................................................................................................................
  » EPISODE STILLS

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Vampire Diaries Season 2 - New Spoilers!

30. května 2010 v 15:58 | LanQka |  TVD - NOVINKY
© Damon-Online
THE VAMPIRE DIARIES - SEASON 2 SPOILERS:
Damon už nebude chít Katherine, ale Elenu. Udělá všechno proto, aby se změnil v takového, jakého by ho Elena chtěla. Katherine však řádně smíchá karty. Tyler je vlkodlak a jeho nejlepší přítelem se stane Jeremy. Také kamarádství Stefana a Matta pokročí do fáze nejlepšího přátelství. Julie prozradila, že nejen Elena, Jonathan a Stefan píší / psali deníky...možná i Katherine.Nina Dobrev & Ian Somerhalder at Lakers Game 5/27/2010

30. května 2010 v 11:23 | LanQka |  CANDIDS
27. 5 se konal zápas Lakers, kde se objevil Ian Somerhalder společně s Ninou Dobrev. Opravdu, tomuto se říká fandění, a moc jim to spolu sluší ♥
© Damon-OnlineSeason one Vampire Diaries DVD cover for the USA revealed

30. května 2010 v 11:08 | LanQka
Na Amazon.com se objevil obal DVD na první sérii The Vampire Diaries (pro Blu-ray bude stejný).

Žádná firma ještě neuveřejnila jako datum srpen, ale jakmile budou nějaké novinky, určitě dám vědět.

Tady jsou ceny pro USA:
DVD: $38.99
Blu-ray: $48.99

No, uvidíme, kdy a jak bude 1.série nadabovaná do češtiny, ale já tomu moc nadějí nedávám. Asi se mi to líbit nebude, když už jsem si zvykla na originál.

Pod perexem je obal v HQ...


TVD 1x14 (Fool Me Once) - Photo Gallery

29. května 2010 v 13:12 | » DianQa |  STILLS
THE VAMPIRE DIARIES | 1. Season |1x14 Fool Me Once
© Damon-Online...............................................................................................................................................
  » EPISODE STILLS

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Damon & Elena Video - Under the sky

28. května 2010 v 16:32 | LanQka |  VIDEOS
Opět další moc pěkné video s damonem a elenou....Damon & Elena Video - I Shouldn't Love you

28. května 2010 v 11:26 | LanQka |  VIDEOS
Uplně dokonalé video, opět Damon a Elena. Je naprosto perfektní, možná i jedno z nejlepších, které sem s damonem a elenou viděla. Každopádně opravdu moc pěkné, určitě se podívejte ;-)Upíří deníky » Probuzení » 10.kapitola

28. května 2010 v 9:40 | LanQka
© Damon-Online
7. října, okolo 8.00
Milý deníčku,
tohle píšu během hodiny trigonometrie a jenom doufám, že mě při tom paní Halpernová neuvidí.
Včera večer jsem neměla čas psát, i když jsem chtěla. Včerejšek byl bláznivý, zmatený den, stejně jako ten den, kdy se konal maturitní ples. Když tu dnes ráno sedím ve škole, mám skoro pocit, že všechno, co se stalo přes víkend, byl jen sen. To zlé bylo hodně zlé, ale to dobré bylo tak moc moc dobré!
Nevznesu proti Tylerovi obvinění na policii. Ale byl podmínečně vyloučen ze školy i z fotbalového týmu. Stejně tak Dick, za to, že se opil na plese. Nikdo to neřekl, ale myslím, že hodně lidí je přesvědčených, že je zodpovědný za to, co se stalo Vickie. Bonniina sestra viděla včera Tylera na klinice a říkala, že má pod každým okem monokla a obličej plný modřin. Nedokážu si pomoct, mám strach, co se stane, až se s Dickem vrátí do školy. Mají teď ještě o mnoho víc důvodů nenávidět Stefana.
Což mě přivádí ke Stefanovi. Když jsem se dneska ráno probudila, v panice jsem si pomyslela: "Co když to není pravda? Co když se to nestalo, nebo jestli si to rozmyslel?" A teta Judith si zase dělala starosti, protože jsem u snídaně nedokázala nic sníst. Ale když jsem došla do školy, uviděla jsem ho v chodbě u kanceláře a jen jsme se na sebe dívali. A to stačilo. Těsně předtím, než se odvrátil, se usmál, tak trošku s úšklebkem - a tomu jsem taky porozuměla. Měl pravdu, neměli bychom se k sobě přiblížit v hale školy, teda pokud se nechcem stát nejnovějším drbem sekretářek.
Rozhodně spolu chodíme. Teď jenom musím najít způsob, jak to říct Jean-Claudeovi, hihi.
Jen nerozumím tomu, proč z toho Stefan nemá takovou radost jako já. Když jsme spolu, dokážu poznat, jak se cítí, a vnímám, jak moc mě chce, jak mu na mně záleží. Je v něm téměř zoufalý hlad, když mě líbá, jako by mi chtěl vytáhnout duši z těla. Jako černá díra, která pořád 7. října, kolem 14.00 Musela jsem si dopřát malou přestávku, protože paní Halpernová mě přistihla. Dokonce začala předčítat, co jsem napsala nahlas, ale pak jí zřejmě téma přišlo příliš žhavé a nechala toho. Rozhodně z toho NEMĚLA RADOST. Ale já jsem příliš šťastná, než aby mi záleželo na takových podružnostech, jako je propadnutí z trigonometrie.


Digital Spy interview VD cast!

28. května 2010 v 7:56 | LanQka
© Damon-Online
Paul, Nina a Ian udělali rozhovor pro Digital Spy. To nejpoctatnější sem vám zde přeložila...týká se to především natáčení již 2. řady seriálu Vampire Diaries!

Hlavní hvězdy seriálu Vampire Diaries přiznali, že jsou poměrně dost nervozní při natáčení druhé sezóny seriálu.

Ian Somerhalder, Nina Dobrev a Paul Wesley řekli E!Online, že se cítí pod tlakem, aby i druhá sezóny byla tak úspěšná jako první. "Myslím, že je to vždy pokroková práce a úsilí," vysvětlil Paul Wesley. "Chceme, aby byla druhá sezóna stejně tak dobrá jako byla první. Natáčení seriálu začneme již poměrně brzy."

Somerhalder uvedl: "Typicky druhá sezóna každé show a seriálu je jednou z těch lepších sezón, takže myslím, že potřebujeme, aby se to v televizi chytlo," vysvětlil Ian Somerhalder. Nicméně, trio odmítlo prozradit nějaké podrobnosti o nadcházející sezóně. "Můžeme říct, že to v podstatě navazuje na místa, kde jsme v první řadě přestali," řekla Nina Dobrev. "To je asi jediná věc, kterou můžeme říct."

Source & Translation by LanQka

.............................................................................................................................................
archiv | © damon-online.blog.cz | search| © 21.4.2010